Wykonanie robót budowlanych polegających na dostosowaniu budynku Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lublińcu przy ul. Wojska Polskiego do przepisów ochrony przeciwpożarowej
Gmina Lubliniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00013620
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00013620/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-05 09:03
- Lokalizacja
- Lubliniec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02cbc54e-69f3-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5751878473
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00013620 z dnia 2021-03-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na dostosowaniu budynku Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lublińcu przy ul. Wojska Polskiego do przepisów ochrony przeciwpożarowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubliniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398391
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Lubliniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-700
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 3530-100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@lubliniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lubliniec.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na dostosowaniu budynku Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lublińcu przy ul. Wojska Polskiego do przepisów ochrony przeciwpożarowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02cbc54e-69f3-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00013620
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002669/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Dostosowanie budynku przedszkola Miejskiego nr 3 do przepisów ochrony przeciwpożarowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00005979/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZ.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na dostosowaniu budynku Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lublińcu przy ul. Wojska Polskiego do przepisów ochrony przeciwpożarowej oraz remoncie piwnic.
Zakres inwestycji obejmuje:
a) częściową wymianę stolarki okiennej i drzwiowej o łącznej powierzchni 47,27 m2,
b) częściową wymianę ocieplenia ze styropianu na wełnę mineralną,
c) wybudowanie ścian wydzielenia przeciwpożarowego,
d) montaż klapy dymowej wraz z konstrukcją wsporczą - 1 kpl,
e) wykonanie dodatkowych schodów ewakuacyjnych- 1 kpl,
f) montaż systemowego zadaszenia nad zewnętrznymi schodami,
g) montaż nowego pochwytu na klatce schodowej,
h) montaż instalacji hydrantowej wraz z obudowaniem szafek hydrantowych - 7 szt.,
i) montaż instalacji awaryjnej oświetlenia ewakuacyjnego - 77 opraw,
j) remont piwnic i schodów zewnętrznych,
k) wykonanie niezbędnych prób, badań, pomiarów umożliwiających oddanie wykonanego obiektu i urządzeń do eksploatacji i potwierdzających wykonanie prac zgodnie z wymogami dokumentacji,
l) sporządzenie dokumentacji powykonawczej zrealizowanych robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 385.000,00 zł, natomiast cena najkorzystniejszej oferty złożonej przez Firmę Remontowo-Budowlaną SOL-BUD Mariusz Sobala ul. Mickiewicza 3c, 42-286 Koszęcin wynosi 520.728,73 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 520728,73
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 520728,73
| 2021-03-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |