Roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach - (EB-4; EB-5; EB-6)

KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00013832
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00013832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-05 12:23
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8034556a-7d9e-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6342697680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wznoszenie piecówPiece kuchenneCzęści palników, palenisk lub pieców

Wykonawcy

1 przyznane

Firma Handlowo Usługowa Zakład Zduński Zbigniew GolaKatowice, PL · lot 0
154 799,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00013832 z dnia 2021-03-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach - (EB-4; EB-5; EB-6)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241031620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Michała Grażyńskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-126

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kzgm.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzgm.katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.kzgm.katowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach - (EB-4; EB-5; EB-6)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8034556a-7d9e-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00013832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 305 pkt. 1 ustawy Pzp w związku z zaistnieniem okoliczności o których mowa w art. 214 ust 1 pkt. 7 (Dz. U. 2019, poz. 2019 ze zm.) - zwanej dalej ustawa - zgodnie z którym zamawiający może udzielić zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. W postępowaniu NZ.021.2020 (ogłoszenie nr 536295-N-2020 z dnia 06.05.2020r.) zastrzeżono udzielenie zamówień, które będą polegać na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: NZ.231.021.2020

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.231.003.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 328169,16 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 143332,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach, które obejmują stawianie i przebudowę pieców i trzonów kuchennych, rozbiórkę pieców, wykonanie fundamentów pod piece, uzupełnienie tynków, podłóg, przetarcie tynków i będą realizowane w następujących ilościach:
1) Postawienie pieca stałopalnego ceramicznego o kubaturze 0,74m3 (A1) - 3 szt
2) Postawienie pieca pokojowego w ramie o kubaturze 0,5 m3 – 16 szt.
3) Przebudowa pieca licowanego kaflami o kubaturze 0,74 m3 - 28 szt.
4) Przebudowa trzonu kuchennego o 2 ścianach licowanych kaflami prostokątnymi o kubaturze 0,46 m3 – 4 szt.
5) Postawienie trzonu kuchennego typu K-2 o kubaturze 0,46 m3 - 5 szt
6) Rozbiórka pieca licowanego kaflami (przyjęto 6 szt. pieców o kubaturze 0,74 m3) – 4,44 m3
7) Wykonanie fundamentów pod piec - 3 kpl.
8) Uzupełnienie podłogi w miejscu po wyburzeniu pieca do 1 m2 - 4 szt
9) Uzupełnienie tynków cementowo-wapiennych kat. III w jednym miejscu o powierzchni do 0,5 m2 – 14 szt.
10) Przetarcie istniejących tynków w obrębie pieców - 13 m2.
2. Wskazane powyżej ilości dla poszczególnych pozycji mają charakter orientacyjny i mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262630-6 - Wznoszenie pieców

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42214100-0 - Piece kuchenne

42390000-6 - Części palników, palenisk lub pieców

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Handlowo Usługowa Zakład Zduński Zbigniew Gola

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: F.U.H. DAKAM s.c. Waldemar i Kamil Koźmiński

7.3.3) Ulica: Styczniowa 17a

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-305

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154799,42

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-03-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane