„Zagospodarowanie terenu w obrębie Centrum Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Bursaki w Krośnie’’ - Budowa brodzika, dodatkowego ślizgu zjeżdżalni wraz z hamownią oraz przebudową podestu (...)
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00013855
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00013855/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-05 12:36
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8d280c2-711a-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00013855 z dnia 2021-03-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu w obrębie Centrum Rekreacyjno-Sportowego
przy ul. Bursaki w Krośnie’’ - Budowa brodzika, dodatkowego ślizgu zjeżdżalni wraz z hamownią oraz przebudową podestu (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie terenu w obrębie Centrum Rekreacyjno-Sportowegoprzy ul. Bursaki w Krośnie’’ - Budowa brodzika, dodatkowego ślizgu zjeżdżalni wraz z hamownią oraz przebudową podestu (...)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8d280c2-711a-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00013855
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004015/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Zagospodarowanie terenu w obrębie Centrum Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Bursaki w Krośnie - Budowa brodzika, dodatkowego ślizgu zjeżdżalni (…)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00008236/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 119038754 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie brodzika dla dzieci, dodatkowego ślizgu zjeżdżalni wraz z hamownią oraz przebudowa podestu istniejącej zjeżdżalni oraz zagospodarowanie terenu w obrębie przedmiotowych obiektów na terenie Rekreacyjno-Sportowego w Krośnie przy ul. Bursaki jako uzupełnienie istniejącego kompleksu basenów otwartych. Teren objęty inwestycją to działka nr 1721, obręb Śródmieście w Krośnie.
Uwaga: Przedmiot zamówienia nie obejmuje budowy zjeżdżalni rodzinnej do basenu rekreacyjnego oraz tablicy zasilająco - sterowniczej dla obiegów wodnych dla zaprojektowanych urządzeń rekreacyjnych, które zostały wybudowane w 2020 r.
Zakres rzeczowy robót budowlanych obejmuje:
1) wykonanie brodzika zewnętrznego dla dzieci z wyposażeniem instalacyjnym oraz licznymi atrakcjami wodnymi z optycznym wydzieleniem tej strefy, którego plac chodnikowy będzie łączył się z placem przy istniejącym brodziku oraz istniejącym placem wodnym:
- wykonanie wykopów,
- wykonanie ław i stóp fundamentowych,
- wykonanie konstrukcji brodzika,
- wykonanie robót wykończeniowych,
2) wykonanie nowego ślizgu zjeżdżalni wraz z wanną hamowną do istniejącej zjeżdżalni:
- wykonanie wykopów,
- wykonanie ław i stóp fundamentowych,
- wykonanie konstrukcji zjeżdżalni,
- wykonanie konstrukcji hamowni,
- obudowa hamowni płytami HPL na konstrukcji aluminiowej wg opisu
w przedmiarze robót,
- wykonanie sygnalizacji świetlnej,
- roboty wykończeniowe,
3) budowa chodników,
4) wykonanie ogrodzenia strefy brodzika i hamowni zjeżdżalni,
5) wykonanie oświetlenia strefy brodzika,
6) wykonanie niwelacji terenu,
7) wykonanie odwodnień liniowych.
8) wykonanie instalacji zewnętrznych między innymi: kanalizacji deszczowej, elektrycznej, wodociągowej, instalacji technologicznej,
9) wykonanie prac naprawczych związanych z przywróceniem terenu, na którym prowadzone są roboty budowlane do stanu pierwotnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2184506,22
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2184506,22
| 2021-03-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |