Zimowe utrzymanie dróg, chodników i placów na terenie miasta i gminy Łęczna w 2021 roku
Gmina Łęczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00014784
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-03-09 10:03
- Lokalizacja
- Łęczna, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5050017749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
3 przyznane
PARKO Redzik, Grzywa, Moniak Sp.J.Łęczna, PL
157 500 PLNROMAN WOŚZakrzów, PL
147 000 PLNŁUKASZ REDZIKŁęczna, PL
157 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.