PRZEBUDOWA I REMONT CZĘŚCI POMIESZCZEŃ PARTERU I ELEWACJI BUDYNKU PRZY UL. MAZOWIECKIEJ 17 WE WROCŁAWIU
Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00014848
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00014848/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-09 11:02
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04472e58-6c4c-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8992708840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00014848 z dnia 2021-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA I REMONT CZĘŚCI POMIESZCZEŃ PARTERU
I ELEWACJI BUDYNKU PRZY UL. MAZOWIECKIEJ 17 WE WROCŁAWIU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021419270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Juliusza Słowackiego
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-411
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.bou@dolnyslask.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bou.umwd.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dolnyslask.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
świadczenie usług na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA I REMONT CZĘŚCI POMIESZCZEŃ PARTERUI ELEWACJI BUDYNKU PRZY UL. MAZOWIECKIEJ 17 WE WROCŁAWIU
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04472e58-6c4c-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00014848
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004254/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa i remont części pomieszczeń parteru i elewacji budynku przy ul. Mazowieckiej 17 we Wrocławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00006784/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BOU-TCH.471.TP-1/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, które nie wprowadzają zmian w zagospodarowaniu terenu i zewnętrznej infrastrukturze technicznej, za wyjątkiem demontażu wtórnego zadaszenia nad wejściem do budynku, a także nie obejmują wykonania żadnych robót ziemnych. W ramach zamierzenia budowlanego, zostanie zrekomponowany i odtworzony układ podwójnego wejścia głównego do budynku na elewacji północnej wraz ze stolarką okienną i drzwiową oraz przestrzenią holu.
Dodatkowo przebudowane zostanie pomieszczenie po dawnej bramie przejazdowej na parterze, w której zostanie wydzielone stałymi przegrodami budowlanymi nowe pomieszczenie biurowe, przy zachowaniu istniejącej kraty stalowej.
Ponadto zostanie przebudowana wewnętrzna klatka schodowa łącząca parter z pierwszym piętrem a cała strefa wejściowa zostanie dostosowana dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz wydzielona strefa pożarowa samorządowej instytucji kultury pod nazwą Strefa Kultury Wrocław, zwanej dalej SKW. W efekcie prowadzonych prac budowlanych powstanie nowa strefa wejściowa służąca celom administracji publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego i usługom SKW.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższyła kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2021-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |