Wymiana systemów zabezpieczenia technicznego (SZT) w Ambasadzie RP w Islamabadzie
Ambasada RP w Islamabadzie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00014144
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00014144/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-03-05 18:41
- Lokalizacja
- Islamabad, PK
- Kraj zamawiającego
- PK
- ID przetargu
- ocds-148610-289b27c1-7dc8-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- PK FTN 9073600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00014144 z dnia 2021-03-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana systemów zabezpieczenia technicznego (SZT) w Ambasadzie RP w Islamabadzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Islamabadzie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PK FTN 9073600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Street 24, G-5/4,, Diplomatic Enclave II,
1.5.2.) Miejscowość: Islamabad
1.5.3.) Kod pocztowy: 44- 000
1.5.5.) Kraj: Pakistan
1.5.7.) Numer telefonu: +42 51 2600844
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: islamabad.amb.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/pakistan/ambasada
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
ezamowienia.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Placówka zagraniczna - Ambasada RP
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana systemów zabezpieczenia technicznego (SZT) w Ambasadzie RP w Islamabadzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-289b27c1-7dc8-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00014144
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o służbie zagranicznej (Dz. U. z 2018 r. poz. 2040 oraz z 2019 r. poz. 9);
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: U ZP 1/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 83735,77 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana systemów zabezpieczenia technicznego (SZT) w Ambasadzie RP w Islamabadzie. W zakres przedmiotu umowy wchodzą: popracowanie projektu, zakup i dostawa urządzeń, roboty instalacyjne, konfiguracja i szkolenie personelu Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca
32400000-7 - Sieci
35000000-4 - Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
35121700-5 - Systemy alarmowe
42961100-1 - System kontroli dostępu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
92222000-3 - Usługi telewizji zamkniętego obiegu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83735,77
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 83735,77
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83735,77
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Merlin2 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 113 23 37 547
7.3.3) Ulica: Szosa Lubelska 8
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 05-077
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83735,77
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2021-03-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |