Budowa ulicy Ćwiejkowskiego w Bralinie

GMINA BRALIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00014933
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00014933/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-09 12:00
Lokalizacja
Bralin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e9e53a6c-6ade-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6191945067
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie arterii drogowychInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00014933 z dnia 2021-03-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Ćwiejkowskiego w Bralinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRALIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 3

1.5.2.) Miejscowość: Bralin

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-640

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 78 11 201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bralin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bralin.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugbralin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ulicy Ćwiejkowskiego w Bralinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9e53a6c-6ade-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00014933

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000409/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa ulicy Ćwiejkowskiego w Bralinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00006299/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 0 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. wykonanie:
1) nawierzchni jezdnio długości ok. 386 m i szerokości 4,50 ÷ 5,60 m – wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego o grubości 3 cm (w. wiążąca) i 4 cm (w. ścieralna)
i powierzchni ok. 1937 m2, osadzenie krawężników drogowych na ławie o dł. ok. 770 m, podbudowy,
2) nawierzchni chodników i nawierzchni zjazdów z bruku betonowego o powierzchni ok. 937 m2, montaż oporników i obrzeży,
3) odwodnienia nawierzchni w postaci12 studni i wpustów deszczowych wraz
z przykanalikami podłączonymi do istniejącej kanalizacji deszczowej,
4) 13 szt. (72 m PE32) przyłączy wodociągowych,
5) 13 szt. (69 m PVC160) przyłączy kanalizacji sanitarnej,
6) oznakowania poziomego i pionowego, regulacji wysokościowej urządzeń podziemnych, ułożenia rur osłonowych, obsługę geodezyjną,
7) budowę linii oświetlenia ulicznego, w tym: linii kablowej YAKXS 4x25mm2 o dł. ok. 214 m, opraw ulicznych LED w ilości 7 szt., słupów aluminiowych o wys. 8 m w ilości 5 szt.
8) wysianie i pielęgnację trawników o powierzchni 978 m2,
9) regulacja pionowa studzienek urządzeń podziemnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233124-4 - Roboty budowlane w zakresie arterii drogowych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 254 pkt 2 w związku z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.) unieważniam postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z uwagi na fakt, iż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 724588,26

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 798816,34

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-03-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane