Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni dróg gminnych na terenie miasta i gminy Rabka-Zdrój w 2021 roku

Gmina Rabka-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00034841
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00034841/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-19 08:04
Lokalizacja
Rabka-Zdrój, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d98040d6-6c4b-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
7351006084
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW KOŚMIDERRabka-Zdrój, PL · lot 0
216 726 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00034841 z dnia 2021-04-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni dróg gminnych na terenie miasta i gminy Rabka-Zdrój w 2021 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rabka-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893090

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Rabka-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-700

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rabka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rabka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rabka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni dróg gminnych na terenie miasta i gminy Rabka-Zdrój w 2021 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d98040d6-6c4b-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00034841

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002276/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni dróg gminnych na terenie miasta i gminy Rabka-Zdrój w 2021 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00006775/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.50.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 187518,6 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z wykonaniem remontów cząstkowych nawierzchni dróg gminnych na terenie miasta i gminy Rabka-Zdrój w 2021 roku.
Do wbudowania:
- 280 ton masy bitumicznej,
- 10 ton skropienie emulsją asfaltową i grysami bazaltowymi.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi Specyfikacja Techniczna Wykonania
i Odbioru Robót stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Zakres prac obejmuje, m.in.:
- Rozbiórkę - wycięcie zniszczonych miejsc asfaltu.
- Wywóz materiałów rozbiórkowych.
- Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych, przy zastosowaniu emulsji bitumicznej modyfikowanej szybkorozpadowej oraz grysów bazaltowych.
- Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych betonem asfaltowym z obcięciem krawędzi.
- Uzupełnienie zaniżeń.
- Wykop przełomów, ułożenie tłucznia w gotowym wykopie wraz z zagęszczeniem tłucznia oraz masy bitumicznej.
- Prawidłowe oznakowanie robót.
- Pokrycia szkód powstałych w trakcie realizacji zamówienia również wobec osób trzecich.
- Przywrócenie do stanu pierwotnego zajętych dla realizacji zamówienia terenów.
- Prowadzenie dokumentacji kontroli wagi dostarczonych materiałów (waga wskazana przez Zamawiającego, Sortownia ul. Zaryte w Rabce-Zdrój).
- Prowadzenie dokumentacji fotograficznej przed naprawą oraz bezpośrednio po wykonaniu naprawy ubytków nawierzchni jezdni.
Zakres zamówienia obejmuje wbudowanie 10 ton emulsji oraz 280 ton masy bitumicznej na drogach gminnych (powyższe ilości są ilościami orientacyjnymi).
Dokładny zakres robót będzie ustalony przez Zamawiającego (sukcesywnie) podczas wspólnej weryfikacji ulic z Wykonawcą i Inspektorem Nadzoru.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia zakresu rzeczowego i finansowego przedmiotu Umowy lub etapowania robót na innych zasadach niż określone w Umowie
w zależności od posiadanych środków finansowych.

Wykonawca zobowiązany będzie do rozliczania z Zamawiającym wbudowanego materiału (masy bitumicznej oraz emulsji), przed wbudowaniem oraz po zakończonym dniu pracy. Rozlicznie będzie na podstawie wagi samochodu prze i po wbudowaniu materiałów na wadze, znajdującej się na PSZOK przy ul. Zaryte w Rabce-Zdroju.

Wymagany okres gwarancji na wykonane zamówienie wynosi min. 12 miesięcy i liczony będzie od dnia bezusterkowego odbioru końcowego wykonanych robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216726

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 324400

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216724

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. KOŚMIDER Stanisław Kośmider

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 735-100-27-03

7.3.3) Ulica: Słoneczna 24 b

7.3.4) Miejscowość: Rabka-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 34-700

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216726,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-06-02

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-04-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane