Rozbudowa drogi gminnej nr 240120W ul. Spokojna w miejscowości Augustówek

Gmina Czosnów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00016454
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00016454/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-11 14:52
Lokalizacja
Czosnów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-53209ffd-66db-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5311664650
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowychFundamentowanie dróg

Wykonawcy

1 przyznane

JAN KACZMARCZYKPułtusk, PL · lot 0
1 058 859,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00016454 z dnia 2021-03-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej nr 240120W ul. Spokojna w miejscowości Augustówek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czosnów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gminna 6

1.5.2.) Miejscowość: Czosnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-152

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 785 00 02

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czosnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czosnow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czosnow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi gminnej nr 240120W ul. Spokojna w miejscowości Augustówek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53209ffd-66db-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00016454

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000107/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Rozbudowa drogi gminnej nr 240120W ul. Spokojna w miejscowości Augustówek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00005435/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1422294,28

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi gminnej nr 240120W (ul. Spokojna) usytuowana jest w Powiecie Nowodworskim, Województwo Mazowieckie, w obszarze miejscowości Augustówek w gminie Czosnów. Założono pikietaż trasy rozpoczynający się na krawędzi jezdni drogi powiatowej nr 2405W (ul. Prosta). Natomiast koniec opracowania znajduje się na granicy działki ewidencyjnej nr 228/5. W ramach inwestycji zostanie wyznaczony nowy pas drogowy projektowanej drogi gminnej nr 240120W (ul. Spokojna). W stanie istniejącym ulica Spokojna posiada nawierzchnię asfaltową o szerokości około 4.0 m. W obszarze drogi znajduje się napowietrzna sieć telekomunikacyjna, napowietrzną sieć energetyczną wraz z oświetleniem drogowym, sieć wodociągowa, sieć gazowa oraz kanalizacja sanitarna.
Rozbudowa ul. Spokojnej zakłada powstanie następujących drogowych elementów
zagospodarowania terenu:
- na odcinku od km 0+000.00 do 0+267.55 jezdnia bitumiczna projektowanego przebiegu ulicy Spokojnej (klasa techniczna D) o szerokości 5.0 m (droga jednojezdniowa o dwóch pasach ruchu o szerokości 2.50 m każdy) wraz z poboczem z kruszywa o szerokości 0.75 m,
- na odcinku od km 0+273.18 do 0+877.37 jezdnia bitumiczna projektowanego przebiegu ulicy Spokojnej (klasa techniczna D) o szerokości 6.0 m (droga jednojezdniowa o dwóch pasach ruchu o szerokości 2.25 m każdy oraz jednokierunkowy pas przeznaczony dla ruchu rowerowego o szerokości 1.5 m) wraz z poboczem z kruszywa o szerokości 0.75 m,
- skrzyżowanie drogi powiatową nr 2405W (ul. Prosta) z drogą gminną nr 240120W (ul. Spokojna) w postaci skrzyżowania zwykłego, promienie łuków na wlocie skrzyżowania wynoszą 6.0 m,
- skrzyżowanie drogi gminnej nr 240120W (ul. Spokojna) z drogą gminną nr 240963W (ul. Kampinoska) w postaci skrzyżowania zwykłego, promienie łuków na wlocie skrzyżowania wynoszą 6.0 m,
- zjazdy indywidualne o szerokości od 4.2 m i 6.0 m dostosowane do szerokości istniejących bram,
- progi zwalniające typu listwowego U-16a z betonu asfaltowego o szerokości 3.70 m.
W zakres zadania wchodzi budowa oświetlenia drogowego, przebudowa kolizji sieci telekomunikacyjnej oraz budowa kanału technologicznego.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawierają przedmiary robót (4 sztuki) oraz Projekty Budowlane stanowiące Załącznik nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1058859,53

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3379673,49

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1058859,53

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5680001394

7.3.4) Miejscowość: Kacice

7.3.5) Kod pocztowy: 06-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1058859,53

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-03-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane