Budowa płyty fundamentowej pod zbiornik tlenu oraz adaptacja pomieszczenia dla instalacji dodatkowej rozprężalni w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00016583
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00016583/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-12 08:10
- Lokalizacja
- Chęciny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df5993b3-6b74-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 9591289964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00016583 z dnia 2021-03-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa płyty fundamentowej pod zbiornik tlenu oraz adaptacja pomieszczenia dla instalacji dodatkowej rozprężalni w formule „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10
1.5.2.) Miejscowość: Chęciny
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PLZZZ - Extra-Regio NUTS 3
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerownagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa płyty fundamentowej pod zbiornik tlenu oraz adaptacja pomieszczenia dla instalacji dodatkowej rozprężalni w formule „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df5993b3-6b74-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00016583
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Budowa nowego pawilonu oraz przebudowa I piętra segmentu A wraz z doposażeniem z przeznaczeniem na Świętokrzyskie Centrum Chorób Płuc w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Rafała w Czerownej Górze - zadanie nr 11 pn. "Dofinansowanie dodatkowego urządzenia do stacji zagazowania tlenu ciekłego-medycznego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00006414/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-0072-2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 336978,1 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa nowej płyty fundamentowej pod zbiornik tlenu wraz z infrastrukturą towarzyszącą zabezpieczającą instalację tlenu medycznego w proponowanej przez Zamawiającego lokalizacji oraz adaptacja pomieszczenia dla instalacji dodatkowej rozprężalni na 2 x 12 butli zlokalizowanej w budynku tlenowni - w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Zakres postępowania obejmuje również przebudowę elementów zagospodarowania terenu wokół płyty, tlenowni i Bloku Operacyjnego z uwzględnieniem infrastruktury technicznej niezbędnej do ich prawidłowego funkcjonowania. Dostawa i montaż zbiornika tlenu nie jest objęta niniejszym postępowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno Użytkowy - załącznik nr 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 42113110-8 - Płyty fundamentowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę brutto w wysokości 400 000,00 zł. Firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A., ul. Przemysłowa 8, 28-300 Jędrzejów, złożyła najkorzystniejszą ofertę, zaoferowała kwotę brutto w wysokości 466 230,00 zł, co przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 466230
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 466230
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-03-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |