Projektowanie i wykonanie boksów do składowania odpadów z mobilnych bloków betonowych tworzących ściany o odporności pożarowej REI 360.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Inowrocławiu - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00016735
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00016735/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-12 10:51
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62324a01-74fe-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5560800885
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00016735 z dnia 2021-03-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Projektowanie i wykonanie boksów do składowania odpadów z mobilnych bloków betonowych tworzących ściany o odporności pożarowej REI 360.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Inowrocławiu - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091581150

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 523564304

1.5.8.) Numer faksu: +48 523564304

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.glonek@pgkimino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgkimino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pgkimino.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Prowadzenie składowiska odpadów, produkcja kompostu, biogazu, inne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Projektowanie i wykonanie boksów do składowania odpadów z mobilnych bloków betonowych tworzących ściany o odporności pożarowej REI 360.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62324a01-74fe-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00016735

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007138/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa magazynu do składowania odpadów segregowanych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DMP. 4/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 188220,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest wyłonienie wykonawcy w trybie zaprojektuj i wybuduj obejmujących wykonanie prac projektowych i robót budowlanych polegających na wykonaniu boksów do składowania odpadów z mobilnych bloków betonowych tworzących ściany o odporności pożarowej REI 360 w Regionalnej Instalacji do Przetwarzania Odpadów Komunalnych, ul. Bagienna 77, 88-100 Inowrocław. Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi:
a) prace projektowe,
b) roboty geodezyjne,
c) przygotowanie podłoża,
d) wykonanie ław, przygotowanie i montaż zbrojenia, przepusty,
e) wykonanie ścian z bloków betonowych (bloki betonowe – dostawa inwestorska), transport bliski do 500m,
f) wykonanie oświetlenia zewnętrznego mocowanego na blokach betonowych, oświetlenie zewnętrzne,
g) sporządzenie dokumentacji powykonawczej,
h) uzyskanie decyzji stosownych (np. pozwolenia na budowę) zgłoszeń, aktów prawnych. Szczegółowy opis w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne: na powyższe postępowanie nie wpłynęła żadna oferta.
2021-03-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane