Usługi grupowego ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. Z o.o. w Toruniu oraz członków ich rodzin.
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00189476
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00189476/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-04-14 12:20
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df9e6ec5-ed98-4913-aa39-afa27b4deca4
- Identyfikator
- 8790169280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego
Wykonawcy
1 przyznane
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
115,1 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00189476 z dnia 2025-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi grupowego ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. Z o.o. w Toruniu oraz członków ich rodzin.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870525973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grudziądzka 159
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mpo.torun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mpo.torun.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mentor.logintrade.net/zapytania_email,193034,385859a151ca563e2a08dd7ff2f2b596.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi grupowego ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. Z o.o. w Toruniu oraz członków ich rodzin.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df9e6ec5-ed98-4913-aa39-afa27b4deca4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00189476
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00142484
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UZ/ZP-6/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w postaci ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. oraz członków ich rodzin.
Uprawnieni:
Do ubezpieczenia mogą przystępować pracownicy Zamawiającego do 69 roku życia oraz małżonkowie lub partnerzy życiowi do 69 roku życia oraz dzieci do 25 roku życia. Członkowie rodzin oraz partnerzy mogą zostać objęci ubezpieczeniem pod warunkiem przystąpienia pracownika do ubezpieczenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 66512210-7 - Usługi dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA Rondo Ignacego Daszyńskiego 4 00-834 Warszawa NIP: 527-020-60-56 Regon: 010572705
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 010572705
7.3.3) Ulica: Rondo Ignacego Daszyńskiego 4
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNARondo Ignacego Daszyńskiego 4
00-834 Warszawa
NIP: 527-020-60-56
Regon: 010572705
Wariant I - 77,00
Wariant II- 115,10
2. InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
ul. Noakowskiego 22, 00-668 Warszawa Oddział w Bydgoszczy
ul. Fordońska 2, 85-085 Bydgoszcz
NIP: 526-00-38-806
Regon: 010644132
Wariant I - 79,00
Wariant II – 116,00
Wybór najkorzystniejszej oferty:
Wykonawca:
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA
Rondo Ignacego Daszyńskiego 4
00-834 Warszawa
NIP: 527-020-60-56
Regon: 010572705
Wariant I - 77,00 zł
Wariant II- 115,10 zł
Wyboru oferty dokonano na podstawie zapisów specyfikacji warunków zamówienia. Kryterium oceny ofert były: cena (76%) i klauzule fakultatywne (24%). Oferta złożona przez Wykonawcę odpowiada SWZ
| 2025-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |