Restauracja zabytkowego parku przy ulicy Waryńskiego w Karlinie.
Gmina Karlino
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00017648
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00017648/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-15 13:36
- Lokalizacja
- Karlino, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d70e4709-6617-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6722035436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00017648 z dnia 2021-03-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Restauracja zabytkowego parku przy ulicy Waryńskiego w Karlinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Karlino
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Karlino
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920475
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6
1.5.2.) Miejscowość: Karlino
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-230
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 943-117-273
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karlino@karlino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.karlino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.karlino.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Restauracja zabytkowego parku przy ulicy Waryńskiego w Karlinie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d70e4709-6617-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00017648
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002739/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Restauracja zabytkowego parku przy ul. Waryńskiego w Karlinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia będzie współfinansowany ze środków budżetu Unii Europejskiej – w ramach działania 9.3 „Wspieranie rewitalizacji w sferze fizycznej, gospodarczej i społecznej ubogich społeczności i obszarów miejskich i wiejskich” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020; Os priorytetowa 9 – Infrastruktura publiczna.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00005215/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GP.271.4.2021.JD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1662201,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje restaurację zabytkowego parku, w tym, w szczególności: roboty budowlane oraz zakup elementów stałych wyposażenia, budowę kładki dla pieszych nad rzeką Młynówką, instalację latarni, monitoringu wizyjnego CCTV, tablicy pamiątkowej.
2. Na roboty budowlane składają się, w szczególności: roboty rozbiórkowe, roboty w zakresie kształtowania terenu, roboty w zakresie rożnych nawierzchni, roboty w zakresie kształtowania terenów zieleni oraz instalacja oświetlenia parkowego.
3. Zakres obejmuje zakup i montaż wyposażenie placu zabaw.
4. Przedmiotem zamówienia jest również budowa obiektu inżynierskiego – kładki pieszej spinającej brzegi kanału Młyńskiego w Karlinie. Kładka o konstrukcji stalowo-betonowej, łukowa, podświetlana.
5. Zamówienie obejmuje dokonanie nasadzenia i wycinki drzew i krzewów. Należy wykonać nasadzenia uzupełniające zieleń wysoką pnączami, zieleni średniej oraz zieleni wysokiej. Nasadzenia winny stanowić rekompensatę wycinanych drzew/krzewów, a przede wszystkim wynikać z dostosowania zieleni do nowych rozwiązań zagospodarowania terenu. Ponadto zakres zamówienia obejmuje również wykonanie bindażu na pnącza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45221113-7 - Roboty budowlane w zakresie mostowych przejść dla pieszych
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1587689,36
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2337000,00
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1587689,36
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): APIS Polska Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Apis Jadwiga Oziębło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7922291328; 7921502579
7.3.3) Ulica: 3 Maja 85
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1587689,36
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-03-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |