Świadczenie usług kierowcy w transporcie sanitarnym

Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00017307
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-03-15 08:46
Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6292115781
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbNieregularny transport osób

Wykonawcy

3 przyznane

Krzysztof KucharskiCynków, PL
59 160 PLN
ANDRZEJ DZIURADąbrowa Górnicza, PL
59 160 PLN
Sebastian RejczykDąbrowa Górnicza, PL
59 160 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.