Budowa punktów świetlnych Jachranka-Izbica

Miasto i Gmina Serock

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00017382
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00017382/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-15 10:27
Lokalizacja
Serock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12146d1a-570a-11eb-8c05-9e31c4111ebc
Identyfikator
5361739574
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

ELEKTRO-BUD Paweł ŁazickiMarki, PL · lot 0
115 374 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00017382 z dnia 2021-03-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa punktów świetlnych Jachranka-Izbica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Serock

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015570119

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 21

1.5.2.) Miejscowość: Serock

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-140

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 022 782 88 00

1.5.8.) Numer faksu: 022 782 74 99

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.piekarzewski@serock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.serock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://serock.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa punktów świetlnych Jachranka-Izbica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12146d1a-570a-11eb-8c05-9e31c4111ebc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00017382

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000625/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Budowa punktów świetlnych Jachranka - Izbica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00001239/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRI.271.2.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia drogowego na ul. Zegrzyńskiej w miejscowościach Jachranka i Izbica gm. Serock, na terenie działki nr ewid. 75 obr. 009 Izbica zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa firmy Regionalna Agencja Poszanowania Energii Warszawa Sp. z o.o., ul. Modlińska 61 lok. 209, 03 – 199 Warszawa, stanowiącą załącznik Nr 10 do niniejszej SWZ.
2) Szczegółowo przedmiot zamówienia obejmuje:
 budowę linii kablowej oświetlenia drogowego o długości całkowitej trasy 1132m - linia kablowa YAKXs 4x25mm2;
 montaż 25 szt. słupów stalowych o wysokości 7m, ocynkowanych, zbieżnych o grubości ścianki min. 3 mm;
 montaż 2 szt. słupów stalowych o wysokości 5m, ocynkowanych, zbieżnych o grubości ścianki min. 3 mm;
 montaż 25 szt. wysięgników słupowych: 20 szt. o wym. 1,0m x1,0 m kąt 5 stopni - jednoramienne; 4 szt. o wym. 1,0m x1,5 m kąt 5 stopni - jednoramienne; 1 szt. o wym. 1,0m x2,0 m, kąt 5 stopni - dwuramienny;
 montaż 23 szt. opraw LED o mocy max. 53W – parametry opraw wg wytycznych zawartych w dokumentacji projektowej;
 montaż 2 szt. opraw LED o mocy max. 69W – parametry opraw wg wytycznych zawartych w dokumentacji projektowej;
 montaż 2 szt. opraw LED o mocy max. 88W – parametry oprawy wg wytycznych zawartych w dokumentacji projektowej;
 montaż 1 szt. oprawy LED o mocy max. 36W – parametry oprawy wg wytycznych zawartych w dokumentacji projektowej;
 demontaż istniejących 5 szt. stanowisk słupowych: oprawy sodowe, słupy betonowe typu ŻN, wysięgniki, przewód zasilający i osprzęt – materiały z demontażu przekazać do dyspozycji Zamawiającego,
 miejsce zasilenia/przyłączenia budowanego oświetlenia: istniejący słup oświetleniowy wg rysunku nr E02 Schemat zasilania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 24

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 24

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 16

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115374

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 280000

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115374

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRO-BUD Paweł Łazicki

7.3.3) Ulica: ul. Szczęśliwa 23

7.3.4) Miejscowość: Marki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-270

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115374,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-03-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane