Zespół Szkół Mechanicznych, ul. Tysiąclecia 5 - modernizacja budynku - I etap
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00017756
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00017756/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-15 14:33
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a8d7d06a-76a1-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00017756 z dnia 2021-03-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zespół Szkół Mechanicznych, ul. Tysiąclecia 5 - modernizacja budynku - I etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zespół Szkół Mechanicznych, ul. Tysiąclecia 5 - modernizacja budynku - I etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8d7d06a-76a1-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00017756
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004015/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja Hali Sportowej przy MZS Nr 3 w Krośnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00010374/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Zespół Szkół Mechanicznych, ul. Tysiąclecia 5 - modernizacja budynku - I etap”.
W zakresie objętym zamówieniem jest wykonanie robót w przyległych do sali gimnastycznej pomieszczeniach szatni, małych salek gimnastycznych i przewiązki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie:
a) demontaż istniejących warstw wykończeniowych w korytarzach, szatniach, małej sali gimnastycznej i siłowni, montaż nowych warstw wykończeniowych,
b) oczyszczenie lub usunięcie istniejących okładzin ściennych w pomieszczeniach objętych opracowaniem i wykonanie nowych okładzin ściennych,
c) wykonanie remontu sufitów w szatniach, siłowni, małej sali gimnastycznej, i w korytarzach,
d) wykonanie instalacji elektrycznej do zasilania urządzeń wentylacji mechanicznej,
e) wykonanie wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach objętych opracowaniem,
f) wykonanie otworów w stropach i ścianach, związanych z wykonaniem wentylacji mechanicznej,
g) montaż nowej stolarki i ślusarki drzwiowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonym do SWZ Dokumentacji Projektowej, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz w przedmiarach robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny złożonych ofert znacznie przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 312450,5
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 327030,74
| 2021-03-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |