Przebudowa i rozbudowa ul. Słonecznej w Myślachowicach - etap II".
Gmina Trzebinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00018204
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00018204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-16 12:09
- Lokalizacja
- Trzebinia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5bdcdd36-6085-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6282260122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00018204 z dnia 2021-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa ul. Słonecznej w Myślachowicach - etap II".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 0327111046, 0327111045
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/umtrzebinia,m,120881,przetargi-ogloszenia.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i rozbudowa ul. Słonecznej w Myślachowicach - etap II".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bdcdd36-6085-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00018204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001659/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa i rozbudowa ul. Słonecznej w Myślachowicach- etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00003632/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR.RDT.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 447574,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy zadania obejmuje wykonanie rozbudowy odcinka (etap II) drogi wewnętrznej –
ul. Słonecznej w Myślachowicach, polegającej na wykonaniu nowej konstrukcji nawierzchni jezdni, poprzez: wykonanie koryta z odwozem nadmiaru gruntu, wzmocnienie podłoża warstwą stabilizującą z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym (mieszanka z dowozu), zabudowanie krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem (ok. 224 mb), wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie oraz wykonanie dwuwarstwowej nawierzchni bitumicznej (ok. 1110 m2). Zakres zadania obejmuje również wykonanie systemu odwodnienia drogi w formie kanalizacji deszczowej z rur PVC o średnicy 200 mm (dł. ok. 180 m) wraz z przykanalikami z rur PVC średnicy 160 mm (łącznie ok. 52 m). W ramach budowy kanalizacji przewidziano zabudowanie 9 szt. studni systemowych z PP średnicy 425 mm, 1 studnię średnicy 800 mm, 13 wpustów ulicznych, ściek liniowy z systemowych elementów polimerbetonowych dł. 4,65 m oraz kompletny system rozsączający zbudowany z 44 skrzynek. W zakresie rozbudowy drogi przewidziano także wykonanie opaski w formie utwardzonego pobocza o nawierzchni tłuczniowej (ok. 59 m2), wyprofilowanie skarp wraz z humusowaniem i obsianiem trawą (ok. 90 m2), umocnienie fragmentu skarpy prefabrykowanymi elementami oporowymi typu „L” (dł. 8 m), zabudowanie stalowej bariery ochronnej (dł. 18 m) oraz wykonanie niezbędnych prac rozbiórkowych oraz robót ziemnych z załadunkiem, odwozem i utylizacją nadmiaru ziemi i gruzu z prac rozbiórkowych.
Długość odcinka objętego rozbudową wynosi ok. 0,230 km.
Szczegółowy zakres robót objętych zadaniem określa załączona dokumentacja projektowa, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót oraz przedmiar robót.
Obowiązkiem wykonawcy będzie zorganizowanie dla swoich potrzeb zaplecza budowy oraz oznakowanie i zabezpieczenie terenu robót zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Koszty z tym związane oraz koszty nadzorów właścicieli sieci uzbrojenia podziemnego, wynikające z treści uzgodnień branżowych – należy uwzględnić w oferowanej cenie.
Wykonawca zapewni obsługę geodezyjną oraz sporządzi inwentaryzację powykonawczą zrealizowanego zakresu robót z wkreśleniem zmian na mapę zasadniczą w zasobach Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Chrzanowie. Warunkiem dokonania odbioru robót przez Zamawiającego będzie przedstawienie oświadczenia geodety o złożeniu materiałów geodezyjnych obejmujących inwentaryzację powykonawczą do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Chrzanowie wraz z zobowiązaniem do dostarczenia kopii mapy zasadniczej potwierdzonej przez Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Chrzanowie, uwzględniającej wprowadzone zmiany.
Wykonawca wykona oznakowanie oraz zabezpieczenie terenu robót zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
Wykonawca udzieli na zrealizowane roboty budowlane minimum 36 miesięcznej gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 322357,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 449284,33
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 322357,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowo-Transpotowe „HANDREM” Wiesław Słowik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6281001499
7.3.3) Ulica: Role 4
7.3.4) Miejscowość: Płaza
7.3.5) Kod pocztowy: 32-552
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 322357,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |