Budowa obiektu małej architektury Pumtrack w Szczecinku w formule zaprojektuj i wykonaj
MIASTO SZCZECINEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00018357
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00018357/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-16 13:44
- Lokalizacja
- Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-895948a2-7026-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6730010209
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00018357 z dnia 2021-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa obiektu małej architektury Pumtrack w Szczecinku w formule zaprojektuj i wykonaj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SZCZECINEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 13
1.5.2.) Miejscowość: Szczecinek
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 94 37 141 29
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.szczecinek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczecinek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.szczecinek.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa obiektu małej architektury Pumtrack w Szczecinku w formule zaprojektuj i wykonaj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-895948a2-7026-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00018357
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001637/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Pumptrack – asfaltowy tor rowerowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00007641/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 157000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia w formule zaprojektuj i wykonaj jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu obiektu małej architektury – asfaltowego toru rowerowego typu pumtrack, przy ul. Kopernika w Szczecinku, zgodnie z Programem funkcjonalno-użytkowym, przepisami, w tym techniczno-budowlanymi oraz zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej oraz oddanie przedmiotowego obiektu, który będzie mógł samoistnie spełniać funkcję gospodarczą lub techniczną w zakresie:
1.1. Wykonanie dokumentacji projektowej wykonania obiektu małej architektury - asfaltowego toru rowerowego typu pumptrack zawierającej:
a/ koncepcja projektowa z podaniem rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych,
b/ projekt budowlany,
c/ przedmiar robót,
d/ kosztorys szczegółowy,
e/ specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
f/ stosowne pozwolenia, uzgodnienia, opinie i decyzje administracyjne pozwalające na realizację robót budowlanych wymagane odrębnymi przepisami.
1.2. Wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych polegających na wykonaniu obiektu małej architektury - asfaltowego toru rowerowego typu pumptrack.
1.3. Oddanie Zamawiającemu wykonanego obiektu małej architektury - asfaltowego toru rowerowego typu pumptrack.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie zaprojektowania i wykonania robót budowlanych budowy obiektu małej architektury Pamtrack w Szczecinku określa Program funkcjonalno-użytkowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169000
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191928,37
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169000
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Velo Projekt sp. z o. o.
7.3.3) Ulica: ul. Sienna 64
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-825
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169000,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2021-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |