Wykonanie robót budowlanych związanych z bieżącym remontem budynku A na terenie nieruchomości przy ul. Księcia Józefa 52 w Krakowie

Gmina Miejska Kraków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00018314
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00018314/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-16 13:18
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed58d922-6c48-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie domów dla osób wymagających wsparcia

Wykonawcy

1 przyznane

Spółdzielnia Rzemieślnicza BUDMETKraków, PL · lot 0
654 529,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00018314 z dnia 2021-03-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych związanych z bieżącym remontem budynku A
na terenie nieruchomości przy ul. Księcia Józefa 52 w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków

1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Józefińska 14

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-529

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: do@mops.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych związanych z bieżącym remontem budynku A
na terenie nieruchomości przy ul. Księcia Józefa 52 w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed58d922-6c48-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00018314

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001197/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont bieżący budynku A przy ul. Księcia Józefa 52

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Sami-Dzielni! Nowe standardy mieszkalnictwa wspomaganego dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00006724/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.2.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w budynku A przy ul. Księcia Józefa 52 związane z przygotowaniem miejsc ewakuacji mieszkańców placówek całodobowych w zakresie prac obejmującym:
1) roboty rozbiórkowe: skucie posadzek, wyburzenie ścianek działowych,
2) skucie tynków, odgrzybienie, uzupełnienie tynków,
3) malowanie ścian i sufitów,
4) demontaż starych grzejników c.o. oraz montaż nowych grzejników elektrycznych wraz z wykonaniem instalacji elektrycznej,
5) wymianę okładzin podłogowych i ściennych,
6) wymianę stolarki okiennej oraz drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i bram garażowych,
7) montaż kabin prysznicowych, umywalek, kompaktów WC, bojlera,
8) remont pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i wymianą rynien i rur spustowych,
9) wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej,
10) wykonanie instalacji wentylacyjnej,
11) wykonanie nowej instalacji elektrycznej oświetlenia pomieszczeń oraz gniazd wtykowych,
12) wykonanie instalacji alarmowej, monitoringu wizyjnego oraz sygnalizacji pożaru,
13) roboty wykończeniowe.
Budynek przeznaczony do remontu znajduje się na terenie kompleksu budynków, teren kompleksu jest ogrodzony. Przedmiotowy budynek, to parterowy budynek murowany typu barak, niepodpiwniczony z płaskim dachem. Szczegółowy zakres prac określają: przedmiary robót oznaczone numerami porządkowymi 1 oraz 2, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz zestawienie materiałów, stanowiące załączniki numer 1, 2 i 3 do SWZ. Przedmiot zamówienia jest realizowany przy udziale środków pochodzących z Unii Europejskiej w ramach projektu pn. Sami-Dzielni!.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211200-1 - Roboty budowlane w zakresie domów dla osób wymagających wsparcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 654529,94

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 888726,30

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 654529,94

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Rzemieślnicza BUDMET

7.3.3) Ulica: os. Szkolne 3

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-975

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 654529,94

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-06-29

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-03-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane