Rewitalizacja placu zabaw przy blokach w ulicy Objezdnej w Radziejowie
Gmina Miasto Radziejów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00019231
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00019231/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-18 07:59
- Lokalizacja
- Radziejów, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bef4099a-7b26-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8891490316
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00019231 z dnia 2021-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja placu zabaw przy blokach w ulicy Objezdnej w Radziejowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Radziejów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 20/22
1.5.2.) Miejscowość: Radziejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542857100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: radziejow@umradziejow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umradziejow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/;www.bip.umradziejow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja placu zabaw przy blokach w ulicy Objezdnej w Radziejowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bef4099a-7b26-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00019231
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000537/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Rewitalizacja Placu Zabaw przy blokach w ulicy Objezdnej w Radziejowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt ubiega się o dofinansowanie ze środków UE z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020, Działanie 6.2 Rewitalizacja obszarów miejskich i ich obszarów funkcjonalnych, Schemat: Inwestycje z zakresu rewitalizacji obszarów miejskich w ramach polityki terytorialnej.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje rewitalizację placu zabaw w ulicy Objezdnej w Radziejowie, a w szczególności:
a) Demontaż istniejących urządzeń, ogrodzenia, oświetlenia wraz ze słupami oświetleniowymi oraz fundamentów znajdujących się na placu zabaw pod wszystkimi urządzeniami;
b) Usunięcie wszelkich zbędnych przedmiotów oraz oczyszczenie terenu;
c) Wykonanie korytowania pod nawierzchnię z piasku oraz nawiezienie piasku;
d) Fundamentowanie urządzeń;
e) Wyposażenie placu zabaw w następujące elementy:
• 1szt zestaw modułowy dla 50 użytkowników;
• 1szt huśtawka sprężynowa dla 4 użytkowników;
• 1szt linarium- piramida;
• 1szt karuzela platformowa;
• 1szt zjazd linowy;
• 1szt wielokąt wspinaczkowy;
• 1szt huśtawka bocianie gniazdo;
• 1szt piaskownica;
• 1szt huśtawka sześcioosobowa ( 4szt gumowana deseczka i 2 szt fotelik gumowany z zapięciem);
• 1szt stojak na rowery;
• 4szt koszy na śmieci;
• 4szt ławek;
• 2 szt tablic informacyjnych z regulaminem;
f) Ogrodzenie panelowe wys. min. 100cm- około 130mb wraz z dwiema furtkami;
g) Montaż słupów oraz opraw oświetleniowych;
h) Montaż monitoringu wizyjnego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki (Załącznik Nr 7 – Dokumentacja projektowa, Załącznik Nr 8 - Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych).
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32234000-2 - Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym
34928200-0 - Ogrodzenia
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ jest obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |