Dostarczenie usługi świadczenia wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Centrum Nauki Kopernik sprzętu teleinformatycznego firmy CISCO

Centrum Nauki Kopernik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00189608
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00189608/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-14 12:49
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2733634c-753d-4e00-8781-2f71fcb13c9d
Identyfikator
7010025169
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wsparcia technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

NETWORK EXPERTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
398 274 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00189608 z dnia 2025-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dostarczenie usługi świadczenia wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Centrum Nauki Kopernik sprzętu teleinformatycznego firmy CISCO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Nauki Kopernik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140603313

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Kościuszkowskie 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-390

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kopernik.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopernik.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1068775

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytucje kultury wpisane do RIK

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostarczenie usługi świadczenia wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Centrum Nauki Kopernik sprzętu teleinformatycznego firmy CISCO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2733634c-753d-4e00-8781-2f71fcb13c9d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00189608

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043704/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Dostwa wsparcia producenta Smartnet dla posiadanych urządzeń CISCO.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122293

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.260.3.2025.JG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie usługi świadczenia wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Centrum Nauki Kopernik sprzętu teleinformatycznego firmy CISCO. Dostawca dostarczy serwis producenta SMARTnet typu SNT lub ECMU do posiadanego przez Centrum Nauki Kopernik sprzętu zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Wszystkie elementy SNT i ECMU muszą być objęte kontraktem serwisowym do dnia 30.08.2027 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398274,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398274,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398274,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242751391

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 398274,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-08-30
2025-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi