Modernizacja przepompowni sieciowej tranzytowej w Prusach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Kondratowice

Gmina Kondratowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00022390
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00022390/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-24 14:23
Lokalizacja
Prusy, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed0aa106-6f77-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
9141196122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00022390 z dnia 2021-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja przepompowni sieciowej tranzytowej w Prusach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Kondratowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kondratowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kondratowice, Nowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Prusy

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-150

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 713927681

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kondratowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kondratowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.kondratowice.biuletyn.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja przepompowni sieciowej tranzytowej w Prusach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Kondratowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed0aa106-6f77-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00022390

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007384/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja przepompowni tranzytowej w Prusach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Kondratowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00009239/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja przepompowni sieciowej tranzytowej w miejscowości Prusy w obrębie działki nr 126/5. Zakres robót obejmuje:
a) wykonanie wykopu pod przepompownię
b) posadowienie zbiornika przepompowni w wykopie zgodnie z projektem
c) wykonanie wykopu pod nowy rurociąg grawitacyjny i tłoczny do miejsca połączenia ich z rurociągami ze starej przepompowni i położenie rur.
d) przełożenie kabla zasilającego nową przepompownie
e) zasypanie wykopów z utwardzeniem i odtworzeniem nawierzchni
f) wykonanie wpinki nowego rurociągu do rurociągu tłocznego i grawitacyjnego
g) wykonanie zagospodarowania terenu przepompowni tz ogródka o wym. Ok 5mx5m wyłożonego kostką brukową, ogrodzonego z furtką.
h) wykonanie dokumentacji powykonawczej (geodezja)
i) utrzymanie ciągłości odprowadzania ścieków podczas prowadzenia prac budowlanych/montażowych.
j) demontaż istniejącej pompowni (zbiornika, armatury, przewodów, rurociągów, szaf sterowniczych) wraz z utylizacją odpadów (po dokładnej konsultacji z Zamawiającym i Użytkownikiem elementów które będą przeznaczone do utylizacji)
k) poniesienie wszelkich kosztów związanych z realizacją inwestycji


Modernizacja będzie polegała na montażu nowych przepompowni wraz z pompami i armaturą w miejscu istniejących. Konieczny jest demontaż istniejących skorodowanych zbiorników betonowych wraz z całą skorodowaną armaturą i rurociągami, pompami i szafami sterowniczymi.
W przepompowni konieczność montażu pomostu technologicznego. Pomost obsługowy z kratą przeciwpoślizgową, drabina do zejścia na pomost i dno ze stali nierdzewnej zabezpieczona antypoślizgowo. Pomost wykonany ze stali kwasoodpornej 1.4401. Wszystkie elementy złączne, śruby, kołnierze, nakrętki, podkładki , kotwy i łańcuchy również ze stali kwasoodpornej. Drabinka umożliwia zejście na dno zbiornika i posiada szerokość zgodną z normą PN-80 M- 49060 (co najmniej 30 cm), wykonana ze stali kwasoodpornej 1.4401 wg PN-EN 10088-1.
Rurociągi tłoczne wewnątrz pompowni dn100 ze stali nierdzewnej zaopatrzone w zawory zwrotne i zasuwy żeliwne klinowe kołnierzowe, miękkouszczelnioną z klinem gumowanym NBR dn100 pokryte trwałą farbą epoksydową odporną na działanie ścieków. Armatura przystosowana na ciśnienie min.10bar.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 – przedmiar robót oraz zał. nr 6 – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

UWAGA!
Nazwy własne produktów i materiałów przywołane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia służą ustaleniu pożądanego standardu wykonania i określenia właściwości i wymogów technicznych założonych w dokumentacji technicznej dla projektowanych rozwiązań. Dopuszcza się zamieszczenie rozwiązań w oparciu o produkty (wyroby) innych producentów pod warunkiem:
– spełniania tych samych właściwości technicznych,
– przedstawienia zamiennych rozwiązań na piśmie (dane techniczne, atesty, dopuszczenia do stosowania, uzyskanie akceptacji Zamawiającego)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane