Rozbudowa Urzędu Gminy Śniadowo, etap I – stan surowy otwarty

GMINA ŚNIADOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00020645
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00020645/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-22 08:55
Lokalizacja
Śniadowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fa540a8b-648d-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
7182023707
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Betonowanie konstrukcjiRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeBetonowanieWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejRoboty murarskie i muroweRoboty izolacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00020645 z dnia 2021-03-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Urzędu Gminy Śniadowo, etap I – stan surowy otwarty

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚNIADOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669996

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ostrołęcka 11

1.5.2.) Miejscowość: Śniadowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-411

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 86 3090800

1.5.8.) Numer faksu: 86 217 61 68

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@sniadowo.plk

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sniadowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.sniadowo.pl/bip/przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa Urzędu Gminy Śniadowo, etap I – stan surowy otwarty

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa540a8b-648d-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00020645

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000033/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Rozbudowa Urzędu Gminy Śniadowo, etap I -stan surowy otwarty

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00004782/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGIZ.271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pod nazwą: „Rozbudowa Urzędu Gminy Śniadowo, etap I – stan surowy otwarty”,
zakres robót będzie obejmował:
1) roboty ziemne,
2) roboty betonowe – monolityczne i prefabrykowane,
3) bilans stali zbrojeniowej,
4) roboty murowe,
5) izolacje cieplne i przeciwwilgociowe,
6) konstrukcja drewniana dachu wraz z pokryciem,
7) warstwy izolacyjne i pokrycie dachy D1 – papa,
8) stolarka i ślusarka – klapa oddymiająca i wyłaz dachowy,
9) podłoża i posadzki na gruncie W1.
Rozbudowa budynku dotyczy wybudowanie nowego skrzydła w stanie surowym otwartym składającego się z dwóch kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. Budynek zaprojektowano jako murowany z silikatów, ze stropami wylewanymi, przykryty stropodachem pełnym.
Powierzchnia zabudowy – 276,00 m2
Powierzchnia użytkowa - 642,00 m2
Kubatura – 2828,00 m3
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej – załącznik nr 10, 11, 12, 13, 14 i 15 do SWZ.
Wszystkie wskazane w dokumentacji SWZ znaki towarowe, nazwy lub pochodzenie należy rozumieć jako przykładowe i rozpatrywać łącznie z wyrazem /równoważny/ pod warunkiem, że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262300-4 - Betonowanie

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu ceny ofert znacznie przekraczają możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 400.000,00 zł. Zamawiający w okresie związania z ofertą nie będzie mógł zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 582742,87

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1216470

2021-03-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane