Dostawa alkoholu etylowego, zmywacza aptecznego oraz formalhehydu dla UCK

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00022391
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-03-24 14:24
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9570730409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczneWszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne

Wykonawcy

2 przyznane

ZAKŁAD BADAWCZO-PRODUKCYJNY "CHEMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZakład Badawczo-Produkcyjny „CHEMED” Sp. z o.o. ul. Kochanowskiego 29/30 44-100 Gliwice, PL
259 880 PLN
ZAKŁAD BADAWCZO-PRODUKCYJNY "CHEMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZakład Badawczo-Produkcyjny „CHEMED” Sp. z o.o. ul. Kochanowskiego 29/30 44-100 Gliwice, PL
29 500 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.