Modernizacja pomieszczeń w budynku Urzędu Miejskiego w Wadowicach
Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00021784
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00021784/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-23 15:02
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7df2c4b4-66c3-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5511003597
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00021784 z dnia 2021-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń w budynku Urzędu Miejskiego w Wadowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000526423
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II 23
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 33 8731811
1.5.8.) Numer faksu: 48 33 8731815
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umwadowice@wadowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wadowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/umwadowice,m,341942,2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pomieszczeń w budynku Urzędu Miejskiego w Wadowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7df2c4b4-66c3-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00021784
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001773/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja pomieszczeń w budynku Urzędu Miejskiego w Wadowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja pomieszczeń w budynku Urzędu Miejskiego w Wadowicach”, w ramach którego Zamawiający przewiduje do wykonania:
1 korytarze:
− zaszpachlowanie ubytków tynków ścian i sufitów wraz z wkuciem przewodów instalacyjnych elektrycznych, sieciowych (ukrycie istniejących przewodów podtynkowo);
− malowanie ścian i sufitów farbami lateksowymi;
− wymianę szyby zespolonej w pom. biurowym nr 59;
2 sekretariat i pomieszczenia do niego przyległe:
− wyrównanie ścian poprzez gipsowanie oraz obniżenie sufitów za pomocą płyt gipsowo-kartonowych;
− ułożenie listew przypodłogowych, sufitowych oraz ściennych dekoracyjnych;
− malowanie ścian i sufitów farbami lateksowymi;
− renowację istniejących drzwi drewnianych: szpachlowanie, lakierowanie, wymiana starych obić wygłuszających na nowe skórzane, wymianę oku, klamek itp.;
− modernizację instalacji elektrycznej, oświetleniowej, internetowej i telefonicznej wraz z osprzętem typu gniazdka, włączniki;
− wymianę i montaż lamp sufitowych kasetonowych oraz żyrandoli;
− modernizację posadzek: ułożenie posadzki winylowej przemysłowej oraz parkietu;
− wymianę parapetów z konglomeratu;
− montaż żaluzji drewnianych naściennych;
− czyszczenie i impregnacja postumentu z piaskowca.
3 Wyposażenie i sprzęt:
zakup, dostawa oraz montaż mebli, wyposażenia i sprzętu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |