„WYKONANIE WYPOSAŻENIA AKUSTYCZNEGO W BUDYNKU EKOSFERA”

Gmina Czarnocin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00189706
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00189706/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-14 13:49
Lokalizacja
Czarnocin, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12e83078-c1b2-11ee-a84d-d63fc4d19e65
Identyfikator
7711733812
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WełnaPaneleIzolacja dźwiękoszczelnaAparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00189706 z dnia 2025-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„WYKONANIE WYPOSAŻENIA AKUSTYCZNEGO W BUDYNKU EKOSFERA”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czarnocin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647888

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 142

1.5.2.) Miejscowość: Czarnocin

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-318

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 446165169

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czarnocin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: czarnocin.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12e83078-c1b2-11ee-a84d-d63fc4d19e65

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„WYKONANIE WYPOSAŻENIA AKUSTYCZNEGO W BUDYNKU EKOSFERA”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12e83078-c1b2-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00189706

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042151/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Wykonanie wyposażenia akustycznego w budynku Ekosfera

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00088328

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego pn. Wykonanie wyposażenia akustycznego w budynku Ekosfera położonym w Czarnocinie przy ul. Poniatowskiego 1a.
2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie, dostawa i montaż nowego wyposażenia akustycznego. Dostarczone wyposażenie winno posiadać instrukcje montażu w języku polskim (o ile są wymagane), być objęte co najmniej okresem gwarancji – określonym dla danego wyposażenia, być zgodne z parametrami technicznymi określonymi w Załączniku nr 1a do SWZ – Formularz cenowy.
3. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY- załącznik nr 1a do SWZ „Formularz cenowy” uzupełniony dla wszystkich oferowanych elementów wyposażenia, opis oferowanych produktów potwierdzający spełnianie wszystkich parametrów i wymogów określonych przez Zamawiającego - opisy parametrów, opisy funkcjonalne, oświadczenia itp., w tym w szczególności - informacje o nazwie producenta, nazwie produktu / numeru katalogowego producenta dla oferowanego wyposażenia akustycznego. Z
Załączone opisy, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Ponadto Wykonawca winien dołączyć również wizualizację montażu wskazanego wyposażenia.
Brak złożenia wizualizacji montażu wskazanego wyposażenia, załącznika nr 1a jak również złożenie nieuzupełnionego stanowi brak możliwości oceny oferty, a tym samym podstawę odrzucenia oferty w postępowaniu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 19281000-9 - Wełna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44175000-7 - Panele

44112600-4 - Izolacja dźwiękoszczelna

32330000-5 - Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 t.j.), ponieważ oferta z najniższą ceną (jedyna złożona oferta) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248437,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248437,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi