Odtworzenie historycznej werandy dworskiej w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej w ramach Mikroprojektu In partibus artem–szlacheckie wymiary sztuki na polsko-słowackim pograniczu
Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00022103
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00022103/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-24 11:41
- Lokalizacja
- Limanowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-227457e0-7d8e-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7371194798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00022103 z dnia 2021-03-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odtworzenie historycznej werandy dworskiej w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej w ramach Mikroprojektu In partibus artem–szlacheckie wymiary sztuki na polsko-słowackim pograniczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001275549
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Józefa Marka 13
1.5.2.) Miejscowość: Limanowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-600
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 337 20 42
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@muzeum.limanowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.limanowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odtworzenie historycznej werandy dworskiej w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej w ramach Mikroprojektu In partibus artem–szlacheckie wymiary sztuki na polsko-słowackim pograniczu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-227457e0-7d8e-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00022103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Mikroprojekt pn. „In partibus artem – szlacheckie wymiary sztuki na polsko-słowackim pograniczu/In partibus artem – šľachtické aspekty umenia v poľsko-slovenskom pohraničí” ze środków EFFR Program Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020, Oś Priorytetowa: Ochrona i rozwój dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego obszaru pogranicza2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00013749/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 287959,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Prace przy odtworzeniu historycznej werandy będą polegały na rekonstrukcji dawnego elementu architektonicznego o pow. 49,56 m2, przylegającego do wschodniej ściany dworu Marsów. W tym celu zostaną m.in. wykonane prace ziemne, izolacyjne, betonowe fundamenty. Konstrukcja werandy zostanie oparta na drewnianych słupach osadzanych w podłożu betonowym. Poszycie dachu powstanie z płyt OSB, zostaną wykonane ołacenia i pokrycie membraną dachową natomiast pokrycie dachu będzie stanowić dachówka marsylska ceramiczna o historycznej formie (50,09 m2). Konstrukcja zostanie wykonana z drewna klejonego, a ścianki drewniane zostaną obite jednostronnie płytami OSB. Ponadto weranda zostanie wyposażona w stolarkę drzwiową i okienną szkloną fabrycznie. Posadzka wewnątrz werandy zostanie wykonana z płyt kamiennych – ciętych z piaskowca popielatego – o formacie płyt 40x100 cm (49,56 m2) wraz z cokołami. Wszystkie prace muszą zostać wykonane zgodnie z projektem budowalnym i pozwoleniem konserwatora zabytków.
2. Roboty budowlane będą wykonywane na obiekcie czynnym, w którym przebywać mogą pracownicy oraz inne osoby, dlatego Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prac w sposób nie kolidujący z pracą i funkcjonowaniem Muzeum tj. w szczególności w taki sposób, aby nie zakłócać /dezorganizować /ograniczać/ wstrzymywać funkcjonowania Muzeum. Zamawiający ma prawo do wstrzymania Wykonawcy prac na czas organizacji imprez, z tytułu czego Wykonawcy nie będą przysługiwały roszczenia o zapłatę, a Wykonawca na okres wstrzymania prac zobowiązany jest zabezpieczyć teren robót, aby nie stwarzał on zagrożenia (potencjalnego jak i realnego) dla użytkowników, gości i innych osób przebywających w budynku i w jego otoczeniu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212313-3 - Roboty budowlane w zakresie muzeów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-03-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |