Opracowanie dokumentacji projektowej zad.1. Zabezpieczenie osuwiska w ciągu DP nr 2078R w m. Posada Rybotycka zad.2. Zabezpieczenie osuwiska w ciągu DP nr 2069R w m. Babice
Zarząd Dróg Powiatowych w Przemyślu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00022599
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-03-25 08:52
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7952101232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
2 przyznane
JACEK BOSAKGdynia, PL
119 998,8 PLNJACEK BOSAKGdynia, PL
119 998,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.