PRZEBUDOWA INSTALACJI C.O. W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 2

Gmina Miasto Złotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00022866
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00022866/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-25 12:22
Lokalizacja
Złotów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b6cb421a-70fe-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
7671669426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie kotłówKładzenie podłógRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ SERKOWSKIKościerzyna, PL · lot 0
299 909,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00022866 z dnia 2021-03-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA INSTALACJI C.O. W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Złotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791342

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Piasta 1

1.5.2.) Miejscowość: Złotów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 67 263 26 40

1.5.8.) Numer faksu: +48 67 265 00 25

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zlotow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zlotow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zlotow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA INSTALACJI C.O. W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6cb421a-70fe-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00022866

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006052/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa instalacji c.o. w Przedszkolu Publicznym nr 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00008091/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 284544,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa instalacji c.o. w Publicznym Przedszkolu nr 2. 1.1. Stan istniejący: Inwestycja jest realizowana pod potrzeby budownictwa publicznego (publiczne przedszkole Gminy Miasto Złotów) zlokalizowanego, na terenie zabudowanym – działka nr ew. 44/21 obręb 93 Złotów. Obiekt przedszkola to budynek parterowy z częściowym podpiwniczeniem: kotłownia i pomieszczenia magazynowe. Pomieszczenia funkcyjne: sale, zaplecza sanitarne, kuchnia, zaplecze administracyjne zlokalizowane jest w jednym poziomie, w kondygnacji parteru. Budynek ocieplony, wybudowany w technologii ścian drewnianych z dachem płaskim w konstrukcji przekroi stalowych zimnogiętych. Obecnie w przedszkolu źródłem ciepła jest istniejący kocioł na paliwo gazowe o mocy od 110 kW do 246 kW. Rozprowadzenie ciepła do grzejników z wykorzystaniem kanałów podposadzkowych.
1.2. Stan projektowany: Zakres inwestycji zakłada wykonanie następującego zakresu prac:
a) Roboty demontażowe: demontaż kotłów, pomp, rurociągów stalowych, demontaż grzejników, wywóz złomu.
b) Roboty budowlane: przebicia przed przegrody budowlane, częściowe rozebrania posadzek i ścian.
c) Roboty budowlane odtworzeniowe.
d) Montaż kotłowni (2-kotły) z armaturą.
e) Wykonanie instalacji rozprowadzającej ciepło.
f) Montaż grzejników nowych
g) Montaż grzejników z demontażu.
h) Budowlane roboty odtworzeniowe.
i) Sprzątania po wykonanym zakresie prac remontowych.
Zakres inwestycji nie zakłada robót remontowych w zakresie instalacji: sanitarnej, wody zimnej i cieplej wody użytkowej.
Uwagi:
1.3. Terminy realizacji:
1). Z uwagi na realizację robót w czynnym przedszkolu prace remontowe muszą zostać wykonane w terminie przerwy wakacyjnej, w tym przedszkolu planowanej od 01 lipca 2021 r. do 19 sierpnia 2021 r.
2). Od 20 sierpnia 2021 przedszkole wykona roboty przygotowawcze (ustawianie mebli, kompletowanie pomocy dydaktycznych oraz uzyska zgody administracyjne na użytkowanie.
3). Fizyczne wyjście dzieci na obiekt nastąpi w dnia 01 września 2021 r.
4). W/w terminy mają charakter ostateczny.
5). Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego udostępnienia frontu robót pod potrzeby wykonania prac które nie wpłyną na prowadzenia normalnej działalności przedszkola w tym prowadzenia zajęć z dziećmi, funkcjonowania kuchni i korzystania z wody ciepłej i zimnej.
6). Zakres prac:
Wykonawca w ramach realizacji zobowiązany jest do wykonania końcowych robót porządkowych, robót „pod klucz” umożliwiających wprowadzenie dzieci.
1.4. Media:
Zamawiający deklaruje odpłatne udostępnienie mediów (woda energia, elektryczna) wg. wskazań liczników.
Uwaga: Załączone przedmiary robót są dokumentami pomocniczymi służącymi do sporządzenia oferty.
1.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, a w tym technologie i zakres robót, określone zostały w załączniku nr 8 do SWZ (dokumentacja projektowa, przedmiar i kosztorys ofertowy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299909,04

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 537988,85

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299909,04

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Michał Serkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 221172520

7.3.3) Ulica: ul. Tetmajera 9/1

7.3.4) Miejscowość: Kościerzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 83-400

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299909,04

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni

2021-03-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane