„Realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu”
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00023494
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-03-26 11:35
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5783051446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi zarządzania kryzysowego
Wykonawcy
2 przyznane
Zbigniew MaziarzElbląg, PL
115 290 PLNEugeniusz Piotr ŻukowskiElbląg, PL
115 290 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.