Przebudowa drogi gminnej Nr 103997 R ulicy Handlowej w Kolbuszowej
GMINA KOLBUSZOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00023398
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00023398/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-26 10:30
- Lokalizacja
- Kolbuszowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c16bcf00-6b6c-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8141576232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00023398 z dnia 2021-03-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 103997 R ulicy Handlowej w Kolbuszowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOLBUSZOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Obrońców Pokoju 21
1.5.2.) Miejscowość: Kolbuszowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 2271 333
1.5.8.) Numer faksu: 17 2272 939
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@ekolbuszowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ekolbuszowa.logintrade.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.kolbuszowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Nr 103997 R ulicy Handlowej w Kolbuszowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c16bcf00-6b6c-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00023398
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000796/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa drogi gminnej nr 103 997 R ulicy Handlowej w Kolbuszowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedsięwzięcie pn.: „Przebudowa drogi gminnej Nr 103997 R ulicy Handlowej w Kolbuszowej” dofinansowanie jest w ramach Funduszu Dróg Samorządowych (zadanie roczne 2021 r.)
Lokalizacja: jednostka ewidencyjna: 180602_4 Kolbuszowa (M), obręb Kolbuszowa, działka nr ewid. 2314 (pas drogowy ulicy Handlowej) oraz działki sąsiednie wskazane w poszczególnych dokumentacjach technicznych.
Ulica Handlowa zlokalizowana jest na terenie przemysłowym miasta Kolbuszowa i stanowi drogę dojazdową do zakładów produkcyjnych oraz firm handlowych i usługowych.
Zakres robót budowlanych obejmuje:
1. BRANŻA DROGOWA
Zakres kwalifikowany:
Roboty rozbiórkowe obejmujące rozebranie istniejących nawierzchni dróg, parkingów i zjazdów,
Przebudowa nawierzchni jezdni o długości 375,8 m i szerokości 7,0 m o przekroju ulicznym (wykonanie nowej konstrukcji podbudowy oraz nawierzchni z betonu asfaltowego), wymiana krawężników ulicznych 15x30,
Przebudowa miejsc parkingowych w km: od 0+032,3 do 0+062,3, od 0+068,3 do 0+098,3, od 0+120,2 do 0+156,2, od 0+296,7 do 0+315,3, od 0+341,2 do 0+365,3 (wykonanie nowej konstrukcji podbudowy oraz nawierzchni z kostki brukowej),
Przebudowa zjazdów publicznych i indywidualnych (wykonanie nowej konstrukcji podbudowy i nawierzchni z betonu asfaltowego lub kostki brukowej),
Zabezpieczenie kabli energetycznych (PGE) rurami ochronnymi dwudzielnymi, łączna długość 220,8 m,
Zabezpieczenie sieci telekomunikacyjnej (Orange) rurami ochronnymi dwudzielnymi, łączna długość 127,6 m.
Zakres niekwalifikowany:
Roboty rozbiórkowe obejmujące rozebranie istniejących nawierzchni parkingów i chodników,
Przebudowa miejsc parkingowych w km: od 0+176,3 do 0+213,5, od 0+243,2 do 0+296,5 (wykonanie nowej konstrukcji podbudowy oraz nawierzchni z kostki brukowej 50 % z wcześniejszej rozbiórki, 50 % kostka nowa),
Remont nawierzchni chodnika (wykonanie warstwy wyrównawczej podbudowy i nowej nawierzchni z kostki brukowej),
Zieleń drogowa.
Szczegółowy zakres robót precyzują materiały do zgłoszenia robót budowlanych oraz przedmiar robót (z podziałem na zakres kwalifikowany i niekwalifikowany). Przedmiary robót mają charakter pomocniczy.
Roboty branży drogowej – realizacja na podstawie zgłoszenia robót budowlanych do Starosty Kolbuszowskiego z dnia 23.07.2020 r.
Roboty branży elektrycznej – realizacja na podstawie zgłoszenia robót budowlanych do Starosty Kolbuszowskiego
2. BRANŻA SANITARNA – kanalizacja deszczowa i kanalizacja sanitarna
Niniejsze przedsięwzięcie ma na celu uporządkowanie gospodarki ściekowej w obszarze
ul. Handlowej w Kolbuszowej poprzez rozdzielenie ścieków sanitarnych i deszczowych oraz
ma podnieść efektywność odprowadzenia wód deszczowych z ul. Handlowej i terenów przyległych.
Zakres robót obejmuje:
- przebudowę odcinaka kanalizacji deszczowej o średnicy 600 i 500 mm wraz z przyłączami
do przyległych obiektów w ul. Handlowej w Kolbuszowej oraz odcinka łączącego ww. sieć z istniejącą kanalizacją w ul. Towarowej - roboty będą realizowane na podstawie zgłoszenia
z dnia 03.08.2020 r. do Starosty Kolbuszowskiego zamiaru wykonania robót,
- budowę nowej, odrębnej sieci kanalizacji sanitarnej o średnicy 200 mm wraz
z przyłączami, którą stanowić będzie kolektor sanitarny oznaczony symbolem "B",
z odprowadzeniem do istniejącej kanalizacji sanitarnej w ul. Towarowej. Projektowany kolektor przejmie ścieki sanitarne od wszystkich obiektów zlokalizowanych w sąsiedztwie ul. Handlowej. Roboty będą realizowane na podstawie zgłoszenia z dnia 28.02.2018 r. do Starosty Kolbuszowskiego zamiaru wykonania robót budowlanych w ramach zadania: "Przebudowa sieci kanalizacji ogólnospławnej w obszarze ulic: Rzeszowskiej, Kolejowej, Targowej, Handlowej i Wiktora w Kolbuszowej na system kanalizacji rozdzielczej".
W ramach przedsięwzięcia planuje się również przebudowę istniejącego uzbrojenia kolidującego z projektowana kanalizacją sanitarną i deszczową oraz montaż rur osłonowych na skrzyżowaniach z istniejącym uzbrojeniem podziemnym. Odcinki istniejącego wodociągu oraz kanalizacji ogólnospławnej wymagające przebudowy pokazano na załączonych rysunkach sytuacyjnych.
Zakres kwalifikowany:
- budowę i przebudowę sieci kanalizacji deszczowej grawitacyjnej o łącznej długości
L = 448 m o średnicach: od Dn200 mm do Dn600 mm,
- przebudowę istniejącego wodociągu kolidującego z budową kanalizacji sanitarnej
i deszczowej o łącznej długości 101 50 m o średnicy 110 mm wraz z hydrantem nadziemnym.
Zakres niekwalifikowany:
- budowę i przebudowę sieci kanalizacji deszczowej grawitacyjnej o łącznej długości
L = 105,5 m o średnicach: od Dn200 mm do Dn600 mm,
- budowę i przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wraz z przyłączami
o łącznej długości L = 805,50 m o średnicach: Dn160 mm i Dn200 mm,
Uwaga dokumentacja projektowa dla zadania "Przebudowa sieci kanalizacji ogólnospławnej w obszarze ulic: Rzeszowskiej, Kolejowej, Targowej, Handlowej i Wiktora w Kolbuszowej na system kanalizacji rozdzielczej" obejmuje większy zakres. Roboty należy wykonywać zgodnie z zakresem zaznaczonym na projekcie zagospodarowania.
3. BRANŻA ELEKTRYCZNA – budowa oświetlenia ulicznego oraz kanalizacji kablowej
Zakres niekwalifikowany:
Budowa dwóch szaf oświetleniowych SOU
Budowa linii kablowych w rurach ochronnych o łącznej długości ok. 480 m.
Ułożenie bednarki oc. w wykopie ok. 390 m.
Budowa 10 szt. słupów oświetleniowych stalowych ocynkowanych malowanych na kolor RAL 9011 lub zbliżony, z wysięgnikami i oprawami Led ze sterownikami w tym samym kolorze
Dobudowa 1 szt. oprawy Led ze sterownikiem na istniejącym słupie (wysięgnik oc. i oprawa niemalowana szara)
Wymiana oprawy sodowej wraz z wysięgnikiem na oprawę Led ze sterownikiem, malowaną na kolor RAL 9011 lub zbliżony
Wypięcie kabla zasilającego oświetlenie uliczne ze stacji „Kolbuszowa 11” i słupa oświetleniowego
Przełożenie zasilania oświetlenia przy ul. Wiktora do nowobudowanej SOU
Demontaż 7 szt. istniejących opraw oświetleniowych wraz z wysięgnikami
Budowa kanalizacji kablowej o łącznej długości ok. 435 m. z 9 szt. studni SKR-1 i 6 studniami SK-1
3.1. Minimalne wymagania dotyczące opraw Led:
Oferowany system sterowania i zarządzania oświetleniem każdej z opraw musi być zintegrowany z już zainstalowanym na terenie Gminy Kolbuszowa systemem PLANet. System musi posiadać certyfikat TAQLv2 w celu zapewnienia interoperacyjności. System musi posiadać funkcjonalność co najmniej w takim zakresie jak już zainstalowany i eksploatowany przez Zamawiającego. W ramach dostawy Zamawiający oczekuje dostawy sterowników systemu zabudowanych do każdej oferowanej oprawy w układzie – oprawa wyposażona w gniazdo NEMA 5/7 pin, sterownik systemu oraz zworę prądową, wyposażone we wtyk odpowiedni do montażu w tym gnieździe. Sterowniki muszą być uniwersalne – zapewniające sterowanie zarówno sygnałem cyfrowanym DALI jak i analogowym 0-10V. Kluczowe parametry sterownika systemu: napięcie zasilania 230V,odporność na uderzenia IK minimum 06, stopień szczelności IP minimum 66, minimalny zakres temperatur pracy -40C do +50C, komunikacja radiowa w częstotliwości nielicencjonowanej 868MHz (zgodnie z normą EN 300 220) do już zabudowanych przez Zamawiającego stacji bazowych na terenie Gminy Kolbuszowa.
1) Korpus oprawy wykonany z odlewanego aluminium malowany na kolor RAL 9011 lub zbliżony
2) Oprawa o szczelności IP 66
3) Odporność na uderzenia - IK 07
4) Temperatura barwowa użytych diod z zakresu 3800K – 4200K
5) strumień świetlny lampy – min. 5337 lm
6) Układ zasilający oprawy umożliwiający sterowanie sygnałem cyfrowym DALI lub analogowym 1-10V
7) Redukcja mocy (strumienia) musi odbywać się w sposób płynny przez zmniejszenie strumienia świetlnego wszystkich źródeł LED jednocześnie a nie przez wyłączanie poszczególnych paneli LED w jednej oprawie
8) Odporność oprawy na przepięcia: 9,5 kV.
9) Gwarancja 5 lat (60 miesięcy) od daty odbioru robót
UWAGI:
1. Z uwagi na położenie drogi na obszarze przemysłowym miasta Kolbuszowa Zamawiający nie dopuszcza zamknięcia drogi na czas wykonywania robót. Wykonawca robót w ramach podpisanej umowy zobowiązany będzie do opracowania Projektu tymczasowej organizacji ruchu przy założeniu utrzymania jednego kierunku ruchu i dojazdów do zlokalizowanych przy drodze instytucji i prywatnych przedsiębiorstw.
2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1889375,41
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2858328,01
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1889375,41
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eurovia Polska S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6350000127
7.3.3) Ulica: ul. Irysowa 1
7.3.4) Miejscowość: Bielany Wrocławskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1889375,41
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2021-03-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |