Remont cząstkowy nawierzchni dróg powiatowych w 2021 r. według 3 zadań.

Powiat Wadowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00023284
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00023284/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-26 08:50
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87c37343-72a7-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5512129478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

3 przyznane

Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek FrycSpytkowice, PL · lot 0
814 640 PLN
Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek FrycSpytkowice, PL · lot 1
574 076 PLN
Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek FrycSpytkowice, PL · lot 2
734 460 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00023284 z dnia 2021-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni dróg powiatowych w 2021 r. według 3 zadań.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont cząstkowy nawierzchni dróg powiatowych w 2021 r. według 3 zadań.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87c37343-72a7-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00023284

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000892/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remonty cząstkowe dróg powiatowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00009031/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont cząstkowy nawierzchni dróg powiatowych w 2021 r. na terenie gminy Wadowice, gminy Wieprz oraz miasta i gminy Andrychów. Zadanie obejmuje:
 Remont przy użyciu remonterów, emulsją asfaltową modyfikowaną 65% oraz grysami
 Remont przy użyciu masy mineralno- asfaltowej na gorąco (wbudowanie ręczne)
 Remont przy użyciu masy mineralno – asfaltowej na gorąco (wbudowanie mechaniczne)
 Zalewanie szczelin w nawierzchni asfaltem (zalewą asfaltową)
 Frezowanie nawierzchni na głębokość do 10cm (materiał z rozbiórki do zagospodarowania przez Inwestora)
 Regulacja wysokościowa studzienek ściekowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 683626,02 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont cząstkowy nawierzchni dróg powiatowych w 2021 r. na terenie gminy Brzeźnica, gminy Spytkowice, gminy Tomice. Zadanie obejmuje:
 Remont przy użyciu remonterów, emulsją asfaltową modyfikowaną 65% oraz grysami
 Remont przy użyciu masy mineralno- asfaltowej na gorąco (wbudowanie ręczne)
 Remont przy użyciu masy mineralno – asfaltowej na gorąco (wbudowanie mechaniczne)
 Zalewanie szczelin w nawierzchni asfaltem (zalewą asfaltową)
 Frezowanie nawierzchni na głębokość do 10cm (materiał z rozbiórki do zagospodarowania przez Inwestora)
 Regulacja wysokościowa studzienek ściekowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 485967,48 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont cząstkowy nawierzchni dróg powiatowych w 2021 r. na terenie gminy Lanckorona, gminy Mucharz, gminy Stryszów oraz miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska. Zadanie obejmuje:
 Remont przy użyciu remonterów, emulsją asfaltową modyfikowaną 65% oraz grysami
 Remont przy użyciu masy mineralno- asfaltowej na gorąco (wbudowanie ręczne)
 Remont przy użyciu masy mineralno – asfaltowej na gorąco (wbudowanie mechaniczne)
 Zalewanie szczelin w nawierzchni asfaltem (zalewą asfaltową)
 Frezowanie nawierzchni na głębokość do 10cm (materiał z rozbiórki do zagospodarowania przez Inwestora)
 Regulacja wysokościowa studzienek ściekowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 618991,87 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 814640,00

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 814640,00

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 814640,00

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek Fryc

7.3.4) Miejscowość: Spytkowice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 814640,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-07-24

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 574076,00

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 574076,00

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 574076,00

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek Fryc

7.3.4) Miejscowość: Spytkowice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 574076,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-07-24

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 734460,00

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 961970,00

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 734460,00

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek Fryc

7.3.4) Miejscowość: Spytkowice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 734460,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-07-24
2021-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane