Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego dla SP ZOZ Szpitala nr 2 w Mysłowicach
SP ZOZ Szpital nr 2 im. T. Boczonia w Mysłowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00024085
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-03-29 09:44
- Lokalizacja
- Mysłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2220685722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Implanty ortopedyczne
Wykonawcy
6 przyznanych
SMITH & NEPHEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
283 608 PLNSMITH & NEPHEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
43 610,4 PLNSMITH & NEPHEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 733,6 PLNSMITH & NEPHEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
34 506 PLNSMITH & NEPHEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
300 769,2 PLNZIMMER BIOMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
300 769,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.