Obsługa biurowo-administracyjna GDDKiA Oddziału w Białymstoku przy realizacji inwestycji współfinansowanych ze środków UE w ramach PT POIiŚ i CEF z podziałem na 10 zadań

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00024061
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-03-29 09:22
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5422752914
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zapewnianie usług personeluUsługi w zakresie pozyskiwania personelu biurowego

Wykonawcy

8 przyznanych

MANBROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
65 202,3 PLN
MANBROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
65 202,3 PLN
MANBROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
65 202,3 PLN
MANBROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
65 202,3 PLN
MANBROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
65 202,3 PLN
MANBROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
65 202,3 PLN
MANBROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
65 202,3 PLN
MANBROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
65 202,3 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.