Monitoring i nadzór techniczny realizacji prac związanych z utworzeniem inicjalnej bazy BDOT500 oraz bazy GESUT zgodnych z pojęciowym modelem danych, określonym w rozporządzeniach BDOT500 i GESUT

POWIAT KIELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00024183
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-03-29 11:02
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9591645790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru i kontroli

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM BRYŁKAKatowice, PL
167 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.