Wykonanie miejsc parkingowych w Instytucie ”Pomnik-Centrum Zdrowia” – w trybie ”zaprojektuj i wybuduj”
Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00024277
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00024277/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-29 12:05
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0f12aee-8255-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 9521143675
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie parkingówLatarnieRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00024277 z dnia 2021-03-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie miejsc parkingowych w Instytucie ”Pomnik-Centrum Zdrowia” – w trybie ”zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000557961
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Dzieci Polskich 20
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-730
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 815 75 46
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@ipczd.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czd.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ipczd.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie miejsc parkingowych w Instytucie ”Pomnik-Centrum Zdrowia” – w trybie ”zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0f12aee-8255-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00024277
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00017799/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/CZD/015/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie miejsc parkingowych w Instytucie ”Pomnik-Centrum Zdrowia” – w trybie ”zaprojektuj i wybuduj”. Zamówienie oraz PFU dotyczy Wykonania ok 130 miejsc parkingowych oraz wykonanie pełnej dokumentacji projektowej dla powyższego zakresu robót, uzyskania niezbędnych pozwoleń, oraz przeprowadzenia odbiorów i przekazania do użytkowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527210-1 - Latarnie
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.Uzasadnienie faktyczne:
Zaistniała konieczność istotnej zmiany zakresu przedmiotu zamówienia, w tym - technologii wykonania. Okres projektowania i uzyskania niezbędnych pozwoleń wydłuża czas realizacji zamówienia, wobec czego brak jest możliwości zrealizowania zamówienia w założonym przez Zamawiającego terminie. W związku z powyższym dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
| 2021-03-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |