Przebudowa drogi powiatowej nr 1399F (ul. Świetlana) w m. Osiedle Poznańskie, 1398F (ul. Borkowska) w m. Ciecierzyce, Borek, gmina Deszczno”

Powiat Gorzowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00024133
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00024133/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-29 10:24
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ad0a707-728b-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5992775852
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

Konsorcjum ZWiPB Wojciech Woiński i ZWiPB Dionizy Woiński Ul. Wojska polskiego 45 66-435 Krzeszyce66-435 Krzeszyce, PL · lot 0
998,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00024133 z dnia 2021-03-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1399F (ul. Świetlana) w m. Osiedle Poznańskie, 1398F (ul. Borkowska) w m. Ciecierzyce, Borek, gmina Deszczno”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gorzowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967314

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pankiewicza 5-7

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: t.czerwonko@powiatgorzowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatgorzowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.powiatgorzowski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1399F (ul. Świetlana) w m. Osiedle Poznańskie, 1398F (ul. Borkowska) w m. Ciecierzyce, Borek, gmina Deszczno”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ad0a707-728b-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00024133

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000749/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Przebudowa drogi powiatowej nr 1399F (ul. Świetlana) w m. Osiedle Poznańskie, 1398F (ul. Borkowska) w m. Ciecierzyce, Borek, gmina Deszczno”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00008835/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRS.272.5.2021.TCz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1203000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi powiatowej nr 1399F (ul. Świetlana) w m. Osiedle Poznańskie, 1398F (ul. Borkowska) w m. Ciecierzyce, Borek, gmina Deszczno”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 998739

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1817040

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 998739

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum ZWiPB Wojciech Woiński i ZWiPB Dionizy Woiński Ul. Wojska polskiego 45 66-435 Krzeszyce

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Konsorcjum ZWiPB Wojciech Woiński i ZWiPB Dionizy Woiński Ul. Wojska polskiego 45 66-435 Krzeszyce

7.3.3) Ulica: Wojska polskiego 45

7.3.4) Miejscowość: 66-435 Krzeszyce

7.3.5) Kod pocztowy: 66-435

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 998,74

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-15
2021-03-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane