Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej w Dziećmorowicach

GMINA WALIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00024271
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00024271/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-29 12:00
Lokalizacja
Walim, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e26c986-81a1-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8862572773
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00024271 z dnia 2021-03-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej w Dziećmorowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WALIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Boczna 9

1.5.2.) Miejscowość: Walim

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-320

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748494340

1.5.8.) Numer faksu: 748494355

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@walim.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.walim.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.walim.pl/?a=6392

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej w Dziećmorowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e26c986-81a1-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00024271

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000183/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa chodnika w Dziećmorowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00015824/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZ.271.1.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 232710,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia dotyczy zaprojektowania i wykonania chodnika wraz z odwodnieniem (zaprojektuj i wybuduj) we wsi Dziećmorowice wzdłuż dróg powiatowych nr P2882D oraz P3368D.

W zakres zamówienia wchodzi wykonanie wszystkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania chodnika, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Należy wykonać wszystkie niezbędne opracowania projektowe wraz z koniecznymi opiniami i warunkami technicznymi, uzyskać w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkie uzgodnienia, pozwolenia, zezwolenia, decyzje i zgody niezbędne dla wykonania umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, Wymaganiami Zamawiającego i Warunkami Umowy (np. Pozwolenie na budowę). Zbudować chodnik i wszystkie elementy niezbędne do jego użytkowania i uzyskać w imieniu i na rzecz Zamawiającego dokumenty zezwalające na użytkowanie zrealizowanych obiektów zgodnie z przepisami prawa. Wybudowany chodnik powinien spełniać potrzeby komunikacyjne lokalnej społeczności zapewniając bezpieczne przemieszczanie. Nawierzchnia chodnika – kostka betonowa.
Inwestor nie dysponuje badaniami gruntu w zakresie wytrzymałościowym jak również geologicznym.
Dotychczasowa nawierzchnia na całym terenie przeznaczonym pod chodnik - nieulepszona, gruntowa. Należy uwzględnić odprowadzenie wody z całego terenu chodnika oraz z przylegającej jezdni drogi.

Przedmiot umowy w części zostanie wykonany z materiałów przekazanych przez Zamawiającego, wyszczególnionych w załączniku nr 6 do SWZ tj. PFU.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w:
- Zał. nr 3 Wzór umowy
- Zał. nr 6 do SWZ Program funkcjonalno-użytkowy
- Zał. nr 7 do SWZ Rysunki

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 331669,50

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 331669,50

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-03-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane