Rozbudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody w miejscowości Białyszewo, gmina Sierpc.

Gmina Sierpc

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00454517
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00454517/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-12 13:39
Lokalizacja
Sierpc, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-154205d9-2a16-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
7761624491
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuUsługi inżynieryjneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ZOBII BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASierpc, PL · lot 0
1 039 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00454517 z dnia 2024-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody w miejscowości Białyszewo, gmina Sierpc.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sierpc

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015945

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Biskupa Floriana 4

1.5.2.) Miejscowość: Sierpc

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 275 57 01

1.5.8.) Numer faksu: 24 275 57 01 w. 29

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@gmina.sierpc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.sierpc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-154205d9-2a16-11ef-86d2-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody w miejscowości Białyszewo, gmina Sierpc.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-154205d9-2a16-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454517

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051758/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Rozbudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody w miejscowości Białyszewo, gmina Sierpc

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369245

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Nazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego:

„Rozbudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody w miejscowości Białyszewo, gmina Sierpc”

w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w formule „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”.

3. Zakres przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 103 ust.2 ustawy Pzp, został opisany za pomocą
programu funkcjonalno – użytkowego /załączniki nr 11 do SWZ/.

4. Teren przewidziany dla modernizacji SUW zlokalizowany jest na istniejącej stacji uzdatniania wody
– działka nr ewid. 47/2 obręb Białyszewo gm. Sierpc.

5. Wszelkie roboty związane z modernizacją i rozbudową stacji uzdatniania wody prowadzone będą
na czynnym obiekcie i muszą być prowadzone w sposób, który nie ogranicza zdolności przepustowej
SUW w miejscowości Białyszewo.

6. W ramach przedmiotu zamówienia należy:
6.1. Opracować kompletną dokumentację projektową, która będzie stanowiła podstawę wykonania
robót budowlanych, dla których jest wymagane uzyskanie pozwolenia na budowę, wraz
z przygotowaniem niezbędnych materiałów wyjściowych, uzyskaniem wszelkich wymaganych
uzgodnień i opinii, decyzji administracyjnych i pozwoleń niezbędnych do zaprojektowania,
wybudowania, uruchomienia i przekazania do użytkowania modernizowanej i rozbudowanej SUW
Białyszewo.
6.2. Wykonać roboty budowlane w oparciu o pozwolenie na budowę, dokumentację projektową
projektu budowlanego, projekt techniczny – wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania
i odbioru robót, zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej,
przeprowadzenie wszystkich niezbędnych odbiorów właściwych służb oraz uzyskanie pozwolenia
na użytkowanie i/lub dopuszczenia do użytkowania (o ile wymagane).

7. W ramach robót budowlanych należy wykonać:
7.1. Modernizację istniejącej stacji uzdatniania wody w celu poprawy zdolności technologicznych
produkcji wody oraz zapewnienia ciągłości dostawy wody o odpowiedniej jakości do gminnej
sieci wodociągowej. W ramach modernizacji SUW przewidziano:
7.1.1. budowę trzeciego zbiornika wyrównawczego wody uzdatnionej o pojemności 100m3 wraz
z podłączeniem do istniejącego systemu rurociągów,
7.1.2. wymianę zestawów rur dla istniejących filtrów szt. 3 do uzdatniania wody wraz kompletem
armatury odcinającej pneumatycznej,
7.1.3. wykonanie zestawu napowietrzającego dynamicznego centralnego,
7.1.4. wykonanie szafy pneumatycznej,
7.1.5. wykonanie rozdzielni technologicznej sterującej procesem uzdatniania wody,
7.1.6. zakup i montaż osuszacza powietrza na hali technologicznej.

8. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia na własny koszt zapewni:
a) osobę/osoby posiadającą/ę uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności:
- konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
- instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez
ograniczeń,
- sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych
i kanalizacyjnych, takimi jak: sieci i instalacje cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe
i kanalizacyjne bez ograniczeń,
b) kierownika budowy w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
c) kierowników robót w specjalności:
- instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez
ograniczeń,
- sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych
i kanalizacyjnych, takimi jak: sieci i instalacje cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe
i kanalizacyjne bez ograniczeń,
d) uprawnionego geodetę do sprawowania pełnej obsługi geodezyjnej podczas wykonywania
robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1039500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2386200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1039500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOBII BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7761703150

7.3.3) Ulica: Aleksandra Fredry

7.3.4) Miejscowość: Sierpc

7.3.5) Kod pocztowy: 09-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1039500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

2024-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane