Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wielgomłyny ulica Ogrodowa

Gmina Wielgomłyny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00025316
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00025316/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-30 15:00
Lokalizacja
Wielgomłyny, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c497cb9e-6f6e-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
7722260702
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY "DUKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWłoszczowa, PL · lot 0
227 339,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00025316 z dnia 2021-03-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wielgomłyny ulica Ogrodowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielgomłyny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648161

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Wielgomłyny

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-525

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 7871087 wew. 105

1.5.8.) Numer faksu: 44 7871082

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wielgomlyny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielgomlyny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.wielgomlyny.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wielgomłyny ulica Ogrodowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c497cb9e-6f6e-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00025316

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000012/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wielgomłyny ulica Ogrodowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00007469/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DrOgr-01/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 284013,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Inwestycja polegać będzie na wykonaniu nowej nawierzchni jezdni drogi dojazdowej.
W ramach inwestycji projektuje się:
- wykonanie nowej nawierzchni jezdni;
- wykonanie obustronnych poboczy;
- wykonanie poszerzeń podbudowy.
Kategoria drogi dojazdowa
Długość drogi 872.21mb
Szerokość jezdni 3.5 - 4.0m
Szerokość poboczy 0.5m.
JEZDNIA
W ramach inwestycji projektuje się nawierzchnię jezdni o zmiennej szerokości: na odcinku od km 0+000.00 do km 0+640.00 jezdnia szerokości 3.5m, na odcinku od km 0+640.00 do km 0+872.34 jezdnia o szerokości 4.0m.
Na odcinku od km 0+000.00 do km 0+640.00, w miejscach niedostatecznej szerokości nale-ży wykonać poszerzenie podbudowy. Konstrukcja na poszerzenia jezdni:
- warstwa klinująca z betonu asfaltowego AC16W (wg PN-EN 13108-1) 5cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5mm (wg PN-EN 13242) 20cm,
- warstwa odsączająca z pospółki 10cm.
Na tak przygotowanej nawierzchni należy wykonać warstwę wyrównawczą o średniej grubości 4cm (100kg/m2) z betonu asfaltowego AC11W (wg PN-EN 13108-1). Następnie należy wykonać warstwę ścieralną z betonu asfaltowego AC11S (wg PN-EN 13108-1) grubości 4cm.
Na odcinku od km 0+640.00 do km 0+872.34 należy wykonać nową konstrukcję nawierzchni jezdni.
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S (wg PN-EN 13108-1) 4cm,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W (wg PN-EN 13108-1) 5cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5mm (wg PN-EN 13242) 20cm,
- warstwa odsączająca z pospółki 10cm.
Wymagany minimalny wtórny moduł odkształcenia górnej warstwy podbudowy mierzony płytą 300mm, powinien wynosić E2=80MPa.
Podbudowę należy wykonać zgodnie z normą nr PN-S-06102:1997.
Nawierzchnię jezdni na całym odcinku należy wykonać ze spadkami daszkowym 2%. Przed wykonaniem warstwy ścieralnej i wyrównawczej należy oczyścić nawierzchnię i skropić ją kationową emulsją bitumiczną C60B3ZM wg PN-EN 13808:2010.
POBOCZA
W ramach inwestycji projektuje się wykonanie pobocza obustronne z kruszywa łamanego 0/31.5mm (wg PN-EN 13242) grubości 10cm i szerokości 0.5m. Pobocza należy wykonać ze spadkiem poprzecznym 6%.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – załącznik nr 8 do SWZ,
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227339,13

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299940,52

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227339,13

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Drogowy DUKT Sp. z o.o. Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9591952026

7.3.3) Ulica: Przedborska 84

7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa

7.3.5) Kod pocztowy: 29-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227339,13

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-05-20
2021-03-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane