Rozbudowa stacji uzdatniania wody w Bochlinie, gmina Nowe.

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00025540
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00025540/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-03-31 09:38
Lokalizacja
Nowe, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b3381c3-8658-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5591512822
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie uzdatniania wodyRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00025540 z dnia 2021-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa stacji uzdatniania wody w Bochlinie, gmina Nowe.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o.

1.3.) Oddział zamawiającego: PUM Nowe

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091480779

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Św. Rocha

1.5.2.) Miejscowość: Nowe

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-170

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 52 33 38 810

1.5.8.) Numer faksu: 52 33 38 811

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: prezes@pumnowe.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pumnowe.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa stacji uzdatniania wody w Bochlinie, gmina Nowe.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b3381c3-8658-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00025540

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszsytkich rodzajow małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00018577/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/WOD/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Projektowana jest rozbudowa stacji uzdatniania wody (SUW), zlokalizowanej w Bochlinie, gmina Nowe, na działce nr 197/6, obręb 0005 Kozielec. W zakresie projektu branży technologiczno – sanitarnej oraz projektu branży elektrycznej i AKPIA mieści się część technologiczna SUW umiejscowiona w budynku obecnie działającej SUW, umiejscowione na zewnątrz dwa stalowe zbiorniki retencyjne o pojemnościach 75m3 każdy oraz zewnętrzne sieci wod-kan na terenie sąsiedztwa SUW i ujęcia. Właścicielem działek jest Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Nowem, eksploatatorem ujęcia SUW jest również Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Nowem. Zakres prac:
• Rozwiązanie techniczne i technologiczne sposobu uzdatniania wody;
• Tłoczenie wody uzdatnionej do sieci – zestaw pompowy;
• Sieci międzyobiektowe wod-kan na terenie wymienionych działek;
• Zewnętrzne linie kablowe zasilające i sterownicze;
• Zasilanie i sterowanie urządzeń technologicznych SUW;
• Instalacja ogólno – elektryczna budynku SUW;
• Zagospodarowanie terenu;
• Fundamenty zbiorników retencyjnych;
• Fundament agregatu;
• SUW – prace rozbiórkowe;
• SUW – prace ogólnobudowlane;
• Elewacje i dach.
Podstawowe parametry SUW:
• Wydajność części technologicznej SUW – 20m3/h, z możliwością rozbudowy do 40m3/h;
• Pompownia sieciowa II stopnia, pompownia z układem utrzymania stałego ciśnienia, wydajność pompowni 75m3/h;
• Jakość wody uzdatnionej – zgodna z Rozporządzeniem Ministra zdrowia z dnia 7 grudnia 2017r., w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z grudnia 2017, poz.2294).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wystąpiły okoliczności powodujące, ze dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane