Zakup i sukcesywna dostawa staplerów, ładunków do staplerów, narzędzi laparoskopowych oraz siatek przepuklinowych

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00026276
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-04-01 07:36
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5631863730
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przyrządy używane na salach operacyjnychMateriały medyczne

Wykonawcy

10 przyznanych

MEDTRONIC POLAND SP. z o.o.Warszawa, PL
70 872,84 PLN
Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.Warszawa, PL
20 833,2 PLN
Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąNowy Tomyśl, PL
62 208 PLN
BERYL MED POLAND Sp. z o. o.Warszawa, PL
2916 PLN
BERYL MED POLAND Sp. z o. o.Warszawa, PL
40 608 PLN
Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąNowy Tomyśl, PL
15 271,2 PLN
Bard Poland Spółka z o.o.Warszawa, PL
14 320 PLN
Meditrade Poland Sp. z o.o.Warszawa, PL
8262 PLN
MEDTRONIC POLAND SP. z o.o.Warszawa, PL
19 867,68 PLN
Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąNowy Tomyśl, PL
19 867,68 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.