Wykonanie nasadzeń kompensacyjnych drzew i krzewów wraz z zagospodarowaniem terenu oraz wykonaniem elementów małej architektury na terenie Campusu Politechniki Świętokrzyskiej
Politechnika Świętokrzyska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00026173
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00026173/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-03-31 15:11
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4c2ed77-7685-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6570009774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00026173 z dnia 2021-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie nasadzeń kompensacyjnych drzew i krzewów wraz z zagospodarowaniem terenu oraz wykonaniem elementów małej architektury na terenie Campusu Politechniki Świętokrzyskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Świętokrzyska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001695
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-314
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 413424270
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@tu.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tu.kielce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tu-kielce.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Uczelnia Publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nasadzeń kompensacyjnych drzew i krzewów wraz z zagospodarowaniem terenu oraz wykonaniem elementów małej architektury na terenie Campusu Politechniki Świętokrzyskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4c2ed77-7685-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00026173
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00010194/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZA-381-7/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu nasadzeń kompensacyjnych drzew i krzewów wraz z zagospodarowaniem terenu oraz wykonaniem elementów małej architektury na terenie Campusu Politechniki Świętokrzyskiej przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego.
W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
przygotowania terenu do nasadzeń
sadzenia krzewów
sadzenia bylin i traw ozdobnych
sadzenia drzew
ściółkowania nasadzeń agrowłókniną i korą drzew iglastą
uporządkowania terenu po wykonanych pracach
4.5.3.) Główny kod CPV: 77211600-8 - Sadzenie drzew
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu zostały odrzucone oferty 3 Wykonawców na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10 Pzp.Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art 255 pkt 3 Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli oferta z najniższą ceną, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty. Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 746 837,99 złotych brutto. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, która wynosi 877 485,00 brutto. Oferta SORTED sp. z o.o., Chyliczki, ul. Wschodnia 27B, 05-500 Piaseczno przewyższa możliwości Zamawiającego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
| 2021-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |