Rozbudowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Wrocławki, gmina Papowo Biskupie
Gmina Papowo Biskupie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00025816
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00025816/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-03-31 12:25
- Lokalizacja
- Papowo Biskupie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d08b342d-8309-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8751486852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00025816 z dnia 2021-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Wrocławki, gmina Papowo Biskupie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Papowo Biskupie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Papowo Biskupie 128
1.5.2.) Miejscowość: Papowo Biskupie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-221
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 56 676 81 01
1.5.8.) Numer faksu: 56 676 81 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@papowobiskupie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.papowobiskupie.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://papowobiskupie.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Wrocławki, gmina Papowo Biskupie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d08b342d-8309-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00025816
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002019/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w miejsc.Wrocławki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Działania 4.3 Rozwój infrastruktury wodno-ściekowej, Schemat: Inwestycje w zakresie gospodarki wodno-ściekowej w polityce terytorialnej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Nr wniosku: RPKP.04.03.00-04-0010/20.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00016802/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.1.1.2021.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1269542,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Wrocławki, gmina Papowo Biskupie”.
2.Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) przebudowę budynku SUW, odstojnik wód popłucznych, a w części instalacyjnej technologię uzdatniania wody,
2) instalację technologiczną i towarzyszące instalacje wod-kan,
3) pompownię drugiego stopnia oraz sieci przyobiektowe kanalizacji technologicznej,
4) sieci i instalacje elektryczne na terenie SUW.
3.Wykonawca w trakcie realizacji zadania jest zobowiązany prowadzić roboty w sposób zapewniający ciągłość dostaw wody z ujęcia Wrocławki do odbiorców
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta.Cena oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia.Cena oferty-2068918,55 zł. zamawiający na realizację zamówienia przeznaczył kwotę-1691451,93 zł.| 2021-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |