Adaptacja części pomieszczeń przyziemia budynku szpitala przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Lublińcu na potrzeby apteki szpitalnej.
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lublińcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00026388
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00026388/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-01 09:28
- Lokalizacja
- Lubliniec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4b1e312-769c-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5751653596
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Wykonawcy
1 przyznane
ANDRZEJ GABRYSIAKLubliniec, PL · lot 0
499 380 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00026388 z dnia 2021-04-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja części pomieszczeń przyziemia budynku szpitala przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Lublińcu na potrzeby apteki szpitalnej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lublińcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310083
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sobieskiego
1.5.2.) Miejscowość: Lubliniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-700
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 34/350-63-86
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzozlubliniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitallubliniec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/4279781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
SPZOZ
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja części pomieszczeń przyziemia budynku szpitala przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Lublińcu na potrzeby apteki szpitalnej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4b1e312-769c-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00026388
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002802/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Adaptacja części pomieszczeń przyziemia budynku szpitala przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Lublińcu na potrzeby apteki szpitalnej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00010399/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/02A/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 447154,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Adaptacja części pomieszczeń przyziemia budynku szpitala przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Lublińcu na potrzeby apteki szpitalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499379
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 510000
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499380
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Remontowo - Budowlanych Andrzej Gabrysiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 150921130
7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 3
7.3.4) Miejscowość: Lubliniec
7.3.5) Kod pocztowy: 42-700
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie instalacji wod-kan i wentylacji - Zakład Usługowy WODEX Andrzej Kaczmarek
Wykon anie instalacji elektrycznej - VOLT Szydłowski Spółka Jawna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499380,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-07-01| 2021-04-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |