Remont dachu budynku Nr 7 przy ulicy Chrobrego w Pasłęku

URZĄD MIEJSKI W PASŁĘKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00026535
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00026535/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-01 11:08
Lokalizacja
Pasłęk, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f819f16-823d-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5780015378
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeOchrona odgromowaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie okienRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00026535 z dnia 2021-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku Nr 7 przy ulicy Chrobrego w Pasłęku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W PASŁĘKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524447

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. św. Wojciecha 5

1.5.2.) Miejscowość: Pasłęk

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 552482001

1.5.8.) Numer faksu: 552483180

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: paslek@paslek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: paslek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.paslek.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu budynku Nr 7 przy ulicy Chrobrego w Pasłęku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f819f16-823d-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00026535

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000976/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont dachu budynku nr 7 przy ul. Chrobrego w Pasłęku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00016040/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BGK.271.4.2021.ŁZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 267751,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana – polegająca na przeprowadzeniu kompleksowego remontu dachu istniejącego, zabytkowego budynku dawnego ratusza staromiejskiego w Pasłęku oraz na wykonaniu towarzyszących prac naprawczych i konserwacyjnych oraz wszelkich prac mających na celu zrealizowanie i oddania do użytkowania zadania inwestycyjnego zgodnie z projektem budowlanym, STWiOR, przedmiarem, opracowanymi przez firmę: Usługi Budowlane COR-CAD mgr inż. Piotr Koroblewski, Decyzją NR 42/21 znak AB.6740.6.8.2021.WR z dnia 10.02.2021r. zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenie na budowę wydana przez Starostę Elbląskiego, oraz Pozwoleniem WKZ znak WUOZ.ELBLAG.5142.13.2021.MG z dnia 08.02.2021r. Na wykonanie remontu dachu i części budynku Ratusza w Pasłęku wydanego przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Olsztynie Delegatura w Elblągu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421132-8 - Instalowanie okien

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający na realizację przedmiotu zamówienia przeznaczył środki w wysokości 329 333,89 zł. (słownie: trzysta dwadzieścia dziewięć tysięcy trzysta trzydzieści trzy złote osiemdziesiąt dziewięć groszy) brutto. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły trzy oferty, w których ceny zaproponowane przez wykonawców przekraczały środki jakie zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, z czego jedna oferta Wykonawcy działającego pod firmą ALPINA została odrzucona.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398080,44

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 595772,59

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zgodnie z art. 262 ustawy PZP, Zamawiający informuje, iż kolejne postępowanie dotyczące tego samego przedmiotu zamówienia zostanie wszczęte w kwietniu 2021 r.
2021-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane