Podniesienie standardu funkcjonowania obiektu Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie m.in. poprzez wykonanie niezbędnych instalacji i robót budowlanych – Etap II
Powiat Ciechanowski- Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00026919
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00026919/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-01 14:44
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae510986-8728-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5661889579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00026919 z dnia 2021-04-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Podniesienie standardu funkcjonowania obiektu Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie m.in. poprzez wykonanie niezbędnych instalacji i robót budowlanych – Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Ciechanowski- Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377706
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 17 Stycznia 7
1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oferty@ciechanow.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ciechanow.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://stciechanow.bip.org.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Podniesienie standardu funkcjonowania obiektu Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie m.in. poprzez wykonanie niezbędnych instalacji i robót budowlanych – Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae510986-8728-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00026919
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003091/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 „Podniesienie standardu funkcjonowania obiektu Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie m.in. poprzez wykonanie niezbędnych instalacji i robót budowlanych – Etap II”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00019180/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.3.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie prac remontowo - budowlanych pomieszczeń wnętrza Kawiarni „Artystycznej” wraz z hallem wejściowym z szatnią w budynku Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie przy ul. Strażackiej 5.
Prace objęte przedmiotem zamówienia będą prowadzone w czynnym budynku przeznaczonym do celów użyteczności publicznej. Prace obejmują pomieszczenia o przybliżonych wskaźnikach powierzchniowych:
1) hall wejściowy z szatnią – 55,10 m²
2) sala wystawowa – 20,90 m²
3) sala kawiarni - 220,60 m²
Przybliżona łączna powierzchnia pomieszczeń objętych remontem ok. 297 m².
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją przepisu art. 255 pkt 1 ustawy Pzp postępowanieo udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na brak ofert.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-04-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |