Remont pomieszczeń do leżakowania w Przedszkolu nr 189 przy ul. Lenartowicza 27
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00027678
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00027678/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-06 08:42
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e04d3948-6c51-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 01525964000059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00027678 z dnia 2021-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń do leżakowania w Przedszkolu nr 189 przy ul. Lenartowicza 27
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mokotow.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń do leżakowania w Przedszkolu nr 189 przy ul. Lenartowicza 272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e04d3948-6c51-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00027678
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000227/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont pomieszczeń do leżakowania w Przedszkolu nr 189 przy ul. Lenartowicza 27
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00007755/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.10.2021.DPE
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 394645,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont części budynku Przedszkola nr 189 w Warszawie w ramach zadania remontowego p.n. „Remont pomieszczeń do leżakowania w Przedszkolu nr 189 przy ul. Lenartowicza 27”
ZAKRES ROBÓT:
- Wydzielenie nowej łazienki dzieci, sypialni, szatni oraz łazienki dla personelu
- Remont istniejącej sali oddziałowej oraz powiększenie jej o powierzchnię istniejącej łazienki dzieci
- Remont korytarza w części zaplecza kuchennego
- Remont istniejącej łazienki personelu na potrzeby pomieszczenia gospodarczego
- Przeniesienie hydrantu ze względu na kolizję istniejącego hydrantu z projektowanym wejściem do projektowanej szatni personelu.
Prace budowlane obejmą:
- Prace rozbiórkowe i demontaże
- Nowe ściany działowe murowane oraz obudowy g-k
- Przebudowę instalacji sanitarnej w celu dostosowania do nowego układu oraz wymiana hydrantu wraz ze zmianą jego lokalizacji.
- Przebudowę instalacji elektrycznej w celu dostosowania do nowego układu, wymianę rozdzielnicy elektrycznej oraz przeniesienie licznika
- Remont ścian i sufitów
- Remont posadzek
- Nową stolarkę drzwiową
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 17
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 17
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 253622,58
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 436846,00
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 253622,58
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SEBUD Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Sebastian Święciński
7.3.4) Miejscowość: Grajewo
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 253622,58
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-06-15 do 2021-08-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |