Przebudowa drogi dojazdowej od ul. Waryńskiego do budynków mieszkalnych w Kamiennej Górze

Gmina Miejska Kamienna Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00027670
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00027670/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-06 08:28
Lokalizacja
Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-39146543-704e-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6140102927
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ CZELADKANowa Wieś Złotoryjska 5, PL · lot 0
278 632,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00027670 z dnia 2021-04-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej od ul. Waryńskiego do budynków mieszkalnych w Kamiennej Górze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kamienna Góra

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821316

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzi 1

1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 756455110

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kamiennagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamiennagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/kamiennagora

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej od ul. Waryńskiego do budynków mieszkalnych w Kamiennej Górze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39146543-704e-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00027670

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007582/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi dojazdowej od ul. waryńskiego do budynków mieszkalnych w Kamiennej Górze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00007874/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZIF.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 240118,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi wewnętrznej (dojazdowej) od ul. Waryńskiego w kierunku zabudowy mieszkaniowej w Kamiennej Górze w zakresie wykonania nowej nawierzchni drogi, zjazdów i kanalizacji deszczowej.
W ramach niniejszego zamówienia przewiduje się wykonanie następujących robót:
• Wykonanie koryta ziemnego pod konstrukcje jezdni, zjazdów, dojazdów oraz dojść;
• Wykonanie sieci kanalizacji deszczowej, studzienek kanalizacyjnych oraz wpustów deszczowych,
• Wykonanie zabezpieczenia sieci telekomunikacyjnych,
• Wykonanie jezdni i zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej wraz z podbudową,
• Wykonanie zakończenia zjazdu (tzw. łapacz błota) z kostki granitowej,
• Frezowanie a następnie odtworzenie istniejącej nawierzchni bitumicznej zjazdu na szerokości min. 0,50 m,
• Usunięcie pozostałości po wyciętych przez Zamawiającego drzew (karpiny, pni), kolidujących z wykonaniem konstrukcji drogi,
• Wykonanie nowych trawników;
• Roboty porządkowe,
• Wykonanie pozostałych robót wynikających z dokumentacji projektowej.
Poza pracami określonymi powyżej do obowiązków Wykonawcy należeć będzie:
- zapewnienie pełnej obsługi geodezyjnej wraz ze sporządzeniem inwentaryzacji powykonawczej;
- tyczenie skrzyżowań z uzbrojeniem podziemnym pod nadzorem właścicieli sieci;
- ręczne wykonywanie wykopów w pobliżu istniejących obiektów budowlanych oraz uzbrojenia podziemnego oraz pod nadzorem ich dysponentów;
- na etapie realizacji inwestycji ograniczenie hałasu m.in. poprzez niedopuszczanie do koncentracji pracy sprzętu ciężkiego oraz wykonywanie robót w porze dziennej;
- inne obowiązki określone w Załączniku nr 8 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
UWAGA:
Przewidziane w projekcie budowlanym drzewa do wycinki, zostaną usunięte przez Zamawiającego i na jego koszt.
Prace realizowane będą na drodze prowadzącej do Urzędu Gminy Kamienna Góra i Banku Spółdzielczego w Kamiennej Górze, w związku z powyższym Wykonawca zobowiązany będzie do wprowadzenia takiej organizacji zastępczej, aby w miarę możliwości udostępnić dojście/dojazd do instytucji.
Zamawiający informuje, że w trakcie prowadzonych robót budowlanych Wykonawca ma obowiązek udostępnić teren Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kamiennej Górze celem uporządkowania ich sieci. Okres udostępnienia nie będzie dłuższy niż 14 dni.
Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z dokumentacją techniczną oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót. Dokumenty te określają pełen zakres prac objętych niniejszym zamówieniem.
Wykonawca ma obowiązek zapoznania się w sposób bardzo szczegółowy z dokumentacją techniczną, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz warunkami umowy. Wykonawca ma obowiązek wyjaśnić z Zamawiającym wszystkie wątpliwości w stosunku do zakresu zawartego w przywołanych dokumentach, przed złożeniem ofert. Po złożeniu oferty, Zamawiający będzie uważał, że Wykonawca nie ma wątpliwości i uwag w stosunku do zakresu ujętego w specyfikacji.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji wynoszącej minimum 36 miesięcy na wykonane i odebrane roboty.
Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowi:
1. dokumentacja techniczna (projekt budowlany, projekt wykonawczy dla przebudowy drogi wewnętrznej od ul. Waryńskiego w kierunku zabudowy mieszkaniowej w Kamiennej Górze opracowany przez Biuro Projektów i Nadzoru Budownictwa Komunikacyjnego INTERPROJEKT Dariusz Rusnak z Dziwiszowa),
2. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
3. przedmiar robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 278632,74

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383750,86

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 278632,74

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EFTEBA Paweł Czeladka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6941560450

7.3.3) Ulica: Nowa Wieś Złotoryjska 5

7.3.4) Miejscowość: Złotoryja

7.3.5) Kod pocztowy: 59-500

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 278632,74

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-04-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane