Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 4765P w m. Długie Stare
Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00027955
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00027955/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-06 12:51
- Lokalizacja
- Leszno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56aae51f-7517-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6971952700
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00027955 z dnia 2021-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 4765P w m. Długie Stare
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411103510
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 4
1.5.2.) Miejscowość: Leszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 65 525 69 83
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdp.leszno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_leszno
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_leszno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budownictwo drogowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 4765P w m. Długie Stare2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56aae51f-7517-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00027955
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00009485/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 8/p.n/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 135454,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia stanowi: „Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 4765P w m. Długie Stare”
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) ROBOTY ROZBIÓRKOWE
2) ROBOTY ZIEMNE
• Wykonanie koryta pod chodnik, zjazdy, obrzeża w gruncie kat. II-IV z transportem gruntu poza teren budowy wraz z mechaniczne profilowania i zagęszczenia
3) PODBUDOWY
• Warstwa z mieszanki związanej cementem C3/4 MPa o grubości 15,0cm (stabilizacja gruntu w mieszarce) - chodnik, zjazdy.
• Podbudowa zasadnicza z betonu C12/15 (B-15) o grub. 15,0 cm. (zjazdy).
4) ODWODNIENIE
• Ułożenie rury drenarskiej o śr. 200 mm na podsypce piaskowej gr 10cm (SN>8kN/m2)
• Wykonanie przykanalików z rur PVC Ø160 (SN>8kN/m2)
• Wykonanie studni ściekowych z kręgów beton. Ø500mm z osadnikiem bezsyfonu, właz żeliwny typu D
• Przedłużenie przepustu Ø600 mm, długość 2,0m z rur betonowych prefabrykowanych
5) NAWIERZCHNIA
• Wykonanie nawierzchni chodnika, zjazdów z betonowej kostki brukowej, bezfazowej, szarej na podsypce cem.-pias. gr. 5 cm.
6) ELEMENTY ULIC
• Oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych- na zimno, za pomocą mas chemoutwardzalnych, grubowarstwowe wykonywane mechanicznie, strukturalne
• Montaż słupka z rury stalowej wraz z przymocowaniem znaku drogowego D-6, wielkość średnia, generacja folii II
• Ustawienie krawężnika betonowego 15x30x100 na podsypce cem.-pias. z wykonaniem ław z bet. C12/15 z oporem,
• Ustawienie obrzeży betonowych o wym. 30x8 cm na podsypce piaskowej i ławie betonowej z betonu C12/15 z oporem z wyp. spoin zaprawą cem.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- opis techniczny– załącznik nr 7 do SWZ
- przedmiar robót– załącznik nr 8 do SWZ
- kosztorys ofertowy– załącznik nr 9 do SWZ
- wzór umowy – załącznik nr 6 do SWZ
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
4. Gwarancja i rękojmia
- Wymagany okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy – max. 60 miesięcy.
- Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – max. 60 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159950,43
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 215487,39
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159950,43
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NODO sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366726503
7.3.3) Ulica: ul. Gronowska 46
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159950,43
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-08-31| 2021-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |